تست همراه اول

سرویس خبر
8 فروردین 1398 ساعت 13:39
4 نظر

 

یکی از اولین خریداران گلکسی فولد به ابهامات مربوط به این دستگاه پاسخ داد

با وجود این که گلکسی فولد حدود یک ماه پیش در مراسم آنپکد معرفی شده بود، اما کاربران هنوز سوالات زیادی درباره این دستگاه داشتند. حالا یکی از کاربران توانسته این دستگاه را تهیه کند و به بخشی از سوالات کاربران پاسخ دهد.

سامسونگ حدود یک ماه پیش از گلکسی فولد رونمایی و در مراسم خود از مشخصات کلیدی این دستگاه پرده‌برداری کرد، اما کاربران هنوز سوالات بسیاری درباره این تلفن هوشمند تاشو دارند. حالا به لطف یکی از کاربران توئیتر که توانسته گلکسی فولد را تهیه کند، می‌توانیم به پاسخ بخشی از سوالات‌مان برسیم.

یکی از اصلی‌ترین نگرانی‌های طرفداران گلکسی فولد چین‌خوردگی نمایشگر است که به هنگام باز شدن تای صفحه نمایان می‌شود. این کاربر توئیتری می‌گوید این چین‌خوردگی قابل دیدن است اما آن قدرها بد نیست. در واقع اگر نمایشگر روشن و روشنایی صفحه در حدود ۷۰ درصد تنظیم شده باشد، به سختی می‌توانید متوجه این چین‌خوردگی شوید.

لولای گلکسی فولد به اندازه کافی محکم است، بنابراین نمی‌توانید به طور تصادفی صفحه را در جهت اشتباهی تا بزنید و آن را بشکنید. نکته بعدی این است که نمی‌توانید دستگاه را مثل لپتاپ قرار دهید و از آن استفاده کنید، چون در این حالت نمایشگر خاموش می‌شود.

گلکسی فولد از پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ استفاده می‌کند و توان آن با گلکسی اس ۱۰ پلاس قابل مقایسه است. این تلفن هوشمند به One UI 1.2 مجهز شده و یک باتری ۴۳۸۰ میلی آمپر ساعتی دارد.

موبایل منعطف سامسونگ اولین موبایلی است که از فضای ذخیره‌سازی UFS 3.0 استفاده می‌کند. مالک این دستگاه در توئیتر می‌گوید گلکسی فولد در آزمایش خواندن/نوشتن متوالی در AndroBench بهتر از گلکسی اس ۱۰ پلاس عمل کرده اما در آزمایش بنچ‌مارک خواندن/نوشتن تصادفی کمی پایین‌تر از اس ۱۰ پلاس قرار گرفته است.

بازی‌ها هم به خوبی روی گلکسی فولد اجرا می‌شوند، اما تاخیری که در هنگام سوئیچ کردن میان دو حالت این دستگاه در اپلیکیشن‌ها اتفاق می‌افتد هنوز برطرف نشده است. امیدواریم این مشکل به زودی اصلاح شود.  8 فروردین 1398
4 نظر
4.33
  12 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری