تست همراه اول

سرویس خبر
4 فروردین 1398 ساعت 17:22
3 نظر

 

شاید آیفون بعدی هم بتواند سایر دستگاه‌ها را شارژ کند

بر اساس گزارشاتی که به‌تازگی منتشر شده به نظر می‌رسد که اپل هم مثل سامسونگ و هوآوی قصد دارد قابلیتی را به آیفون اضافه کند تا کاربران بتوانند سایر دستگاه‌های خود را به صورت بیسیم با پرچمدار این شرکت شارژ کنند.

هوآوی و سامسونگ به تازگی از قابلیت تازه‌ای در پرچمداران جدید خود رونمایی کرده‌اند که به این دستگاه‌ها اجازه می‌دهد انرژی باتری را خود با سایر گجت‌ها به اشتراک بگذارند. حالا وب‌سایت ژاپنی Macotakara در گزارشی اعلام کرده که آیفون بعدی اپل نیز احتمالا به همین قابلیت مجهز خواهد شد.

ادعای این وب‌سایت که به نقل از یکی از تامین‌کنندگان چینی اپل بیان شده با گزارشی مطابقت دارد که مدتی قبل از طرف مینگ-چی کو منتشر شده بود، گزارشی که مدعی بود آیفون ۲۰۱۹ علاوه بر قابلیت شارژ معکوس، دوربینی قدرتمندتر و یک باتری بزرگ‌تر دارد. این سایت متذکر شده که آیفون بعدی کابل شارژر جدیدی خواهد داشت و مثل آیپد پرو از پورت شارژ ۱۸ واتی استفاده می‌کند، اما خبری از USB-C نیست.

با توجه به نسل دوم ایرپاد که چند روز پیش با کیس مجهز به شارژ بیسیم معرفی شد، این ویژگی می‌تواند به کاربران آیفون کمک کند تا انرژی موبایل خود را با دستگاه‌هایی مثل همین ایرپاد به اشتراک بگذارند.  4 فروردین 1398
3 نظر
2.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری