تست همراه اول

سرویس خبر
28 اسفند 1397 ساعت 12:02
8 نظر

 

گیمرهای PUBG در هند دستگیر می‌شوند

بر اساس اخبار جدید انجام بازی PUBG در یکی از ایالت‌های هند ممنوع اعلام شده و به‌تازگی چند دانشجو به دلیل انجام این بازی دستگیر شده‌اند. پابجی به دنبال رفع مشکل است.

هفته گذشته، فرمانداری یکی از ایالت‌های هند به نام گجرات که بیش از ۶۰ میلیون شهروند دارد در خبری اعلام کرد که انجام بازی PUBG را ممنوع کرده است. این خبر هرچند در ابتدا شاید کمی عجیب به نظر برسد ولی کاملا واقعی است و مقامات این ایالت آن را اجرایی کرده‌اند.

بر اساس گزارش‌ها، در طول هفته گذشته بیش از ۱۰ دانشجو به دلیل انجام این بازی بتل رویال در شهر احمدآباد هند و ۱۶ نفر دیگر در شهر راجکوت دستگیر شده‌اند.

یکی از ماموران پلیس به نام روهیت راوال در گفتگو با خبرگزاری Indian Express به دنبال دستگیری سه تن از این دانشجویان گفت: «تیم ما این جوانان را در حین ارتکاب جرم پیدا و سپس آن‌ها را بازداشت کرده است.»

همان طور که انتظار می‌رفت، این محدودیت تازه صدای خیلی از کاربران هندی را درآورده است. 

پابجی در تاریخ ۶ مارس توسط رئیس پلیس گجرات، مانوج اگراوال، ممنوع اعلام شد. به گفته مقامات محلی، این بازی به‌خصوص برای دانشجویان بیش از حد اعتیادآور است. یکی از مقامات ارشد ایالت گوآ نیز چندی قبل این بازی را «شیطان خانه‌ها» خوانده بود. از آن سو اما فورت‌نایت که نسخه موبایل هم دارد و در سراسر جهان محبوب‌تر است با چنین ممنوعیتی مواجه نشده است.

پابجی موبایل در بیانیه‌ای به یکی از رسانه‌های محلی این کشور گفت:

وقتی شنیدیم ایالت‌های محلی در چند شهر تصمیم به اعمال ممنوعیت بر بازی ما گرفته‌اند، غافل‌گیر شدیم. در حال حاضر سعی داریم اساس قانونی این ممنوعیت‌ها را درک کنیم و امیدواریم بتوانیم با مقامات مربوطه گفتگویی سازنده داشته باشیم تا اهداف خود را به آن‌ها توضیح دهیم و بتوانیم این ممنوعیت را برطرف کنیم.

مقامات پابجی می‌گویند مشغول کار روی سیستمی سالم برای بازی هستند و در انتها به طرفداران خود اطمینان داده‌اند که این مشکل قابل حل است.

به گیمرهای پابجی موبایل اطمینان می‌دهیم که ما طرف شما هستیم و نهایت تلاش خود را می‌کنیم تا برای این مشکل راهکاری معقولانه بیایم.  28 اسفند 1397
8 نظر
4.60
  5 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری