تست همراه اول

سرویس خبر
25 اسفند 1397 ساعت 14:01
10 نظر

 

پتنت موبایلی از هوآوی با دوربین سه‌گانه و نمایشگر ثانویه منتشر شد

اخیرا پتنتی از یکی از موبایل‌های آتی هوآوی منتشر شده که از وجود دوربین سه‌گانه و نمایشگر ثانویه در این دستگاه خبر می‌دهد. آیا این دستگاه می‌تواند همان P30 باشد؟

پرچمدار نسل بعدی هوآوی احتمالا نوآوری‌های بسیاری خواهد داشت. موبایل بعدی این غول بزرگ چینی مورد انتظار بسیاری از کاربران است و خیلی‌ها منتظرند تا دوربین چهارگانه احتمالی مدل پروی آن را امتحان کنند. این دستگاه در کنار دو مدل احتمالی دیگر در تاریخ ۲۶ مارس (۶ فروردین) معرفی خواهد شد. در حال حاضر اطلاعات زیادی درباره خانواده جدید پرچمداران هوآوی در دسترس نیست اما به تازگی پتنتی منتشر شده که از وجود نمایشگر ثانویه روی بدنه پشتی دستگاه و دوربین زوم خبر می‌دهد.

بر اساس شایعات مدل استاندارد تلفن هوشمند جدید هوآوی احتمالا دوربینی سه‌گانه خواهد داشت که یکی از آن‌ها لنزی با قابلیت زوم پریسکوپ است. نمایشگر ثانویه می‌تواند کاربردهای فراوان و جذابی داشته باشد، ولی همان طور که می‌دانیم این طراحی چیز جدیدی نیست.

البته روی هم رفته خیلی نمی‌توانیم به این طرح‌ها اطمینان کنیم چون اصلا معلوم نیست که این موبایل همان P30 باشد. این لنز می‌تواند همان لنز زوم 10x باشد که چندی قبل خبر آن را به اطلاع شما رسانده بودیم.

پتنت زیر در ساده‌ترین حالت حاکی از آن است که هوآوی مشغول کار روی تلفن هوشمندی با دوربین زوم و نمایشگر ثانویه است. این پتنت در تاریخ ۲۸ نوامبر ۲۰۱۸ به ثبت رسیده اما در تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۱۹ توسط WIP و EUIP منتشر شده است.

آیا این دستگاه همان هوآوی P30 است؟ شاید نه، ولی قطعا می‌تواند هوآوی میت 30 باشد.  25 اسفند 1397
10 نظر
4.33
  6 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری