تست همراه اول

سرویس خبر
25 اسفند 1397 ساعت 13:39
4 نظر

 

دومین تریلر فیلم Avengers: Endgame منتشر شد

ساعاتی قبل دومین تریلر از فیلم مورد انتظار Avengers: Endgame منتشر شد. این فیلم چهارمین قسمت از مجموعه فیلم‌های انتقام‌جویان است که ابتدای اردیبهشت اکران می‌شود.

بالاخره دومین تریلر از فیلم مورد انتظار Avengers: Endgame منتشر شد. کمی بیشتر از یک ماه تا اکران جدیدترین قسمت از سری انتقام‌جویان باقی مانده و حالا دومین تریلر این فیلم چند روز پس از شروع اکران فیلم Captain Marvel منتشر شده است. این تریلر هم مثل تریلر نخست بسیار مبهم است و چیز زیادی درباره محتوای خود فیلم افشا نمی‌کند. البته منطقی است که با توجه به هزینه و زمینه‌سازی زیادی که برای این فیلم شده، کارگردانان و استودیوی مارول نخواهند چیزی را لو بدهند. با این حال هنوز می‌توانیم صحنه‌های جالب و جذابی را از این کلیپ دو دقیقه و نیمی مشاهده کنیم.

نکته جالب توجه این است که در این تریلر صحنه‌هایی از فیلم‌های قبلی دنیای سینمایی مارول مثل Iron Man, Captain America: Civil War, Thor و Avengers: Infinity War را می‌بینیم که شخصیت‌های مختلف روی آن دیالوگ می‌گویند. شاید بتوان از این صحنه‌ها چنین برداشت کرد که اگرچه سختی‌ها و مصیبت‌های زیادی پشت سر گذاشته شده، اما انتقام‌جویان قصد تسلیم شدند ندارند و به هر قیمتی می‌خواهند مبارزه کنند.

شاید جذاب‌ترین صحنه این تریلر جایی باشد که بالاخره از لباس جدید تیم انتقام‌جویان رونمایی می‌شود؛ لباسی که البته از چند ماه پیش آن را در گوشه و کناره‌های اینترنت به صورت غیررسمی دیده بودیم.

Avengers: Endgame در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ بر روی پرده‌های نقره‌ای سینما قرار می‌گیرد.  25 اسفند 1397
4 نظر
5.00
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری