سرویس خبر
23 اسفند 1397 ساعت 11:13
7 نظر

 

10 موبایل برتر اندرویدی ماه فوریه از نگاه AnTuTu

سرویس بنچمارک AnTuTu مطابق معمول فهرست 10 موبایل برتر اندرویدی ماه فوریه 2019 را منتشر کرده است. نام گلکسی اس 10 پلاس در صدر این فهرست دیده می‌شود.

پلتفرم بنچمارک AnTuTu جدیدترین فهرست از ۱۰ تلفن هوشمند اندرویدی برتر ماه فوریه ۲۰۱۹ را منتشر کرد. این فهرست با استفاده از میانگین امتیاز هر تلفن هوشند در بازه زمانی ۱ فوریه تا ۲۸ فوریه و با استفاده از نسخه هفتم اپلیکیشن AnTuTu Benchmark تهیه شده است. آنتوتو می‌گوید از هر یک از مدل‌های موجود در این فهرست حداقل هزار دستگاه را آزمایش کرده است. همان طور که در تصویر زیر می‌بینید در جایگاه اول پردازنده ۸ میلی متری اگزینوس ۹۸۲۰ متعلق به گلکسی اس ۱۰ پلاس قرار گرفته که توانسته امتیاز میانگین ۳۳۲٫۸۵۰ را کسب کند.

جایگاه دوم به Honor V20 اختصاص دارد که امتیاز میانگین آن ۳۰۵٫۵۹۹ است. هوآوی میت ۲۰ ایکس و میت ۲۰ عادی نیز با امتیازهای ۳۰۴٫۵۸۸ و ۳۰۲٫۹۸۵ در رتبه‌های بعدی قرار دارند. جایگاه پنجم با امتیاز ۳۰۰٫۷۳۴ متعلق به Honor Magic 2 است. همه تلفن‌های هوآوی و آنر موجود در این فهرست از پردازنده ۷ میلی متری Kirin 980 استفاده می‌کنند.

شیائومی می میکس 2S با برخورداری از اسنپدراگون ۸۴۵ و امتیاز ۲۹۸٫۰۰۷ در جایگاه ششم قرار گرفته و پس از آن به ترتیب وان پلاس ۶، ایسوس ROG Phone و شیائومی می ۸ دیده می‌شوند. در جایگاه آخر نیز شیائومی می میکس ۳ حضور دارد که با پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ توانسته امتیاز ۲۹۶٫۹۲۰ را کسب کند.

با توجه به عرضه اسنپدراگون ۸۵۵ انتظار می‌رود موبایل‌های جدید در گزارشات بعدی آنتوتو جای اعضای حال حاضر این فهرست را بگیرند.  23 اسفند 1397
7 نظر
5.00
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری