سرویس خبر
17 اسفند 1397 ساعت 15:51
3 نظر

 

تیزر ویدیویی هوآوی P30 منتشر شد

اکانت رسمی هوآوی موبایلی با انتشار کلیپی کوتاه از سری P30 می‌خواهد همه طرفداران را برای معرفی تلفن هوشمند جدید خود در تاریخ 6 فروردین آماده کند.

اکانت هوآوی موبایل به تازگی تیزری از سری جدید هوآوی P30 را منتشر کرده است. معاون بخش بازاریابی این شرکت، کلمنت وُنگ، روز گذشته تایید کرد که این تلفن هوشمند دوربینی با قابلیت زوم پریسکوپی خواهد داشت تا امکان ثبت تصویر با دامنه‌ای بسیار بالا را داشته باشد.

چندی قبل تصویری از سطح ماه روی صفحه این غول بزرگ چینی در شبکه اجتماعی Weibo پست شده بود که وُنگ گفته بود آن را با کمک P30 ثبت و پردازش کرده‌اند. حالا همین تصویر در تیزر ویدیویی هوآوی دیده می‌شود.

نکته قابل ملاحظه دیگری که می‌توان از این کلیپ دریافت کرد، بهبود عملکرد بلندگوی دستگاه است. در ثانیه ۱۸ انیمیشن مربوط به بلندگو و امواج صوتی آن را می‌بینیم، با این حساب می‌توانیم حدس بزنیم که شاید سری P بالاخره به استفاده از بلندگوهای استریو روی آورده باشد یا مثل فناوری صدای کریستالی ال جی در گوشی G8 از راهکار دیگری استفاده کرده باشد.

حباب‌ها و افکت‌های سه بعدی موجود در تیزر از دیگر نکات قابل توجه آن هستند، ولی فعلا نمی‌توانیم با اطمینان آن‌ها را به قابلیت خاصی ارتباط دهیم. شاید این طراحی سه بعدی اشاره‌ای به قابلیت قفل‌گشایی صفحه با اسکن سه بعدی مربوط باشد، ولی چیزی را با قطعیت نمی‌توان اعلام کرد.

هوآوی معمولا سری P خود را با تمرکز بر قابلیت‌های دوربین روانه بازار می‌کند، بنابراین می‌توانیم منتظر باشیم که P30 نیز امکانات جذابی در این زمینه داشته باشد. هوآوی تایید کرده که دوربین چهارگانه این موبایل قابلیت سوپر-زوم خواهد داشت. از هوآوی پی ۳۰ در روز ۶ فروردین در پاریس رونمایی می‌شود.  17 اسفند 1397
3 نظر
3.67
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری