تست همراه اول

سرویس خبر
13 اسفند 1397 ساعت 10:26
2 نظر

رپورتاژ آگهی

نسل جدید بی ام و سری 7 2019-2020 چه ویژگی‌هایی دارد؛ مدل‎هایی که قرار است پوز رقبایشان را بزنند!

خرید و فروش بی ام و سری 7 آن‌قدری در بازارها و میادین جهانی تب‌وتاب گرفته است که واقعاً نمی‌توان بر روی مدل‌های مختلفش حتی قیمت گذاشت.


 

خرید و فروش بی ام و سری 7 آن‌قدری در بازارها و میادین جهانی تب‌وتاب گرفته است که واقعاً نمی‌توان بر روی مدل‌های مختلفش حتی قیمت گذاشت. به‌این‌ترتیب اگر بی ام و قصد  داشته باشد با ینز های GLS و یا رنج‌رور رقابت کند، باید بازی خود را تا سطح بسیار زیادی ارتقا دهد. این بازی متشکل از دستی قدرتمند در انتخاب موتور، امکانات رفاهی داخل و خارج کابین و البته طراحی ظاهری است. نکاتی که بدون شکل تعیین کننده سرنوشت یک لاین آپ حداقل 30 ساله هستند. از همین رو معرفی مدل X7 در جشنواره اتومبیل فرانکفورت حدس و گمان‌هایی را برایمان آشکار کرده‌اند که به سادگی نمی‌توانیم از کنارشان گذر کنیم.

در درجه اول باید به مهم‌ترین و صدالبته بزرگ‌ترین تغییر بی ام و X7 اشاره کنیم. 3 ردیفه شدن صندلی‌های این خودرو بدون افزایش اندازه طولی و عرضی آن‌یکی از عجیب‌ترین وعده‌هایی است که از سوی این شرکت شنیده‌ایم. این که چگونه می‌توان بدون تغییر ابعاد خودرو حجمش را گنجایش داد بزرگ‌ترین راز این نمایش بود. در درجه بعد رونمایی جزئی از اطلاعاتی نظیر موتور این خودرو باعث افزایش شور و شوق هواداران این خودرو شد. بهره بردن از تکنولوژی فوق‌العاده قدرتمند V8این اجازه را به بی ام و می‌دهد تا نسل هفتم از خودروهایش را با سایر قدرتمندتر از قبل ادامه دهد. مهم‌ترین تغییر نسبت به خودرو قبلی در این لاین آپ افزایش قدرت خروجی و نیرو محرک از موتوران آن‌هاست  .به گفته کارشناسان با خرید پرچم‌دار بی ام و سری 7 حداقل به 500 اسب بخار قدرت نگاه خواهید کرد. قدرتی که به شکل عجیبی تنها از 5500 دور در هر دقیقه تولید خواهد شد.

با این که اطلاعات بیشتری از این موتور تمام آلومینیومی  در اختیارمان نیست باید تست‌های ابتدایی و پشت درب‌های بسته این شرکت هم توجه کرده و صحت گفته‌هایشان را بررسی کرد. به گفته مهندسان طراح X7 این موتور بسیار کم مصرف و پر سرعت خواهد بود. به طوری که آزمایشات اولیه 290 کیلومتر بر ساعت را از خروجی این 500 اسب بخار دریافت کرده‌اند. اما همه چیز به این نکته ختم نمی‌شود و در بررسی‌های ثانویه نکاتی مشاهده می‌شود که واقعاً جای تأمل دارند. برای مثال تکنولوژی V8 این خودرو تنها بر 6سیلندر سوار است و این نکته بسیار عجیب است. در درجه بعد هم ست‌های ترمزی لایسنس  شده بی ام و برای این خودرو استفاده نمی‌شود و از امکاناتی ایمنی درست به مانند بی ام و X6 رو به رو خواهیم بود. البته تعداد کیسه‌ها هوا با افزایش دو عددی ایمنی بیشتری را به همراه خواهند داشت.

به غیر از این تیپ‌هایی که قرار است فروش بی ام و سری 7 رویشان صورت بگیرد آن‌قدری زیاد هستند که بخواهیم راجع به آن‌ها صحبت کنیم. بنا به گزارش‌های به بیرون درز کرده، بی ام و قرار است 4 تیپ مختلف از بی ام و X7 را به بازار عرضه کند امکانات رفاهی زیر در میان تمامی این تیپ‌ها یکی است:

« روشن شدن خودکار چراغ‌ها (سنسور نور) - نشان دهنده باد چرخ‌ها - صندلی‌های چرمی و متناسب با قوس کمر (صندلی‌های جلو) - قابلیت تنظیم صندلی‌های جلو به صورت برقی در 10 جهت - آینه‌های برقی - کروز کنترل - سنسور پارک در جلو وعقب خودرو - کنترل سیستم صوتی و کروز کنترل از روی فرمان - فیلتر هوای داخل خودرو - سیستم تهویه مطبوع جداگانه برای سرنشینان جلو - حافظه صندلی برای 2 راننده - کامپیوتر سفری - سیستم استارت بدون کلید - قابلیت تعویض دنده از پشت فرمان - دوربین عقب »

با این حال تیپ آخر این خودرو که برای اواخر سال 2020 در نظر گرفته شده است مدل‌های سفارشی بسیاری با 6 پکیج مختلف برای خریداران خوش‌سلیقه در نظر گرفته است که با قیمت‌های بالاتری هم به فروش می‌رسند. این پکیج‌ها با 6 ماه تعجب توسط بی ام و پیش فروش می‌شود. به این تعجیل هم تنها به این دلیل صورت می‌گیرد که پس از عرضه سه تیپ اولی هواداران فرصت کافی برای بررسی امکانات و قدرت این خودرو داشته باشند و به راحتی بتوانند آن را انتخاب کنند. اگر هم کمی با دقت به این استراتژی نگاه کنیم متوجه هوشمندیان خواهیم شد. این‌طور که بویش می‌آید بی ام و با آمادی هر چه تمام به سمت 2020 حرکت می‌کند و قرار است با تمام قوا با رقیبانش بجنگد. امیدواریم تمامی این نقشه‌ها نقش بر آب نشوند.

منبع :‌ویرلن   13 اسفند 1397
1759 بازدید
2 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری