سرویس خبر
8 اسفند 1397 ساعت 15:59
2 نظر

 

تویوتا کرولا GR اسپرت با طراحی جذاب از راه رسید

تویوتا نسخه اسپرت یکی از محبوب‌ترین محصولات تولیدی خود، کرولا را معرفی کرد. تویوتا کرولا GR اسپرت از طراحی جذابی بهره می‌برد.

تویوتا در گذشته نه چندان دور به این موضوع اشاره کرده بود که به دنبال معرفی نمونه اسپرت اکثر محصولات تولیدی خود است. در همین راستا تویوتا کرولا GR اسپرت به تازگی معرفی شده است. این خودرو یک نمونه پایه ولی اسپرت محسوب می‌شود. تویوتا خودروهای اسپرت خود را با نام GR و GRMN معرفی می‌کند که نمونه دوم تغییرات بیشتری را تجربه می‌کند. از آنجایی‌که با یک خودروی GR روبه‌رو هستیم، نباید انتظارات زیادی از آن داشته باشیم. در حقیقت می‌توان این خودرو را معادل R-Line ،ST-Line و یا GT-Line دانست که از طراحی جذاب‌تری در مقایسه با نمونه استاندارد بهره می‌برد.

تویوتا در مشخصات فنی این خودروی هاچ‌بک تغییراتی را اعمال نکرده است. این خودرو همچنان با یک موتور 1.8 لیتری و یا 2.0 لیتری به فروش می‌رسد. تویوتا با ایجاد تغییرات در ظاهر این خودرو، سعی کرده حس یک خودروی اسپرت را به خریدار القا کند. تویوتا کرولا GR اسپرت به رینگ‌های انحصاری 18 اینچی آلیاژی مجهز شده است. این خودرو به صورت استاندارد از چراغ‌های LED و شیشه عقب رنگی بهره می‌برد. تویوتا تصویری از کابین این خودرو منتشر نکرده است؛ با این حال می‌دانیم خریداران با پرداخت مبلغ اضافه‌تر می‌توانند صندلی‌های چرمی برای آن سفارش دهند. در کابین این خودرو از رنگ‌های مشکی و قرمز استفاده می‌شود.

تویوتا کرولا GR اسپرت از ژانویه سال آینده میلادی در کشورهای اروپایی برای فروش عرضه می‌شود. در نمایشگاه بین‌المللی خودروی ژنو، مدل استیشن تویوتا کرولا در معرض دید عموم قرار می‌گیرد. ارتفاع این خودرو برای بهبود عملکرد در مقایسه با نمونه هاچ‌بک، 20 میلی‌متر افزایش را تجربه می‌کند. فروش تویوتا کرولا Trek از آگوست سال جاری میلادی در کشورهای اروپایی آغاز می‌شود.

از تجهیزات این خودروی جدید می‌توان به چراغ‌های LED، رینگ‌های 17 اینچی مخصوص، شیشه‌های عقب رنگی و چراغ‌های مه‌شکن اشاره کرد. در کابین این خودرو از صندلی‌های پارچه‌ای استفاده می‌شود. تویوتا در فضای داخلی این خودرو از چوب و یک نمایشگر 7.0 اینچی برای سیستم سرگرمی و اطلاعات استفاده می‌کند.  8 اسفند 1397
2 نظر
4.46
  13 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری