سرویس خبر
4 اسفند 1397 ساعت 11:38
5 نظر

 

دوربین سلفی گلکسی اس 10 پلاس در صدر گوشی‌های هوشمند

پرچمداران گلکسی اس 10 اخیرا به طور رسمی رونمایی شدند. حالا پایگاه بنچمارک DxOMark گلکسی اس 10 پلاس را مورد آزمون قرار و اعلام کرده است که این گوشی با امتیاز 109 در صدر بهترین‌ها قرار دارد.

پرچمداران تازه سامسونگ از سری گلکسی اس 10 چند روز پیش اول اسفند رسما معرفی شدند. هنوز یک هفته از رونمایی رسمیشان نگذشته اما گلکسی اس 10 پلاس توانسته است امتیازهای بالا و جالب توجهی را در DxOMark کسب کند. DxOMark بنچمارک اختصاصی دوربین گوشی‌های هوشمند است و این دستگاه‌ها را از نظر توانمندی‌های دوربین‌هایشان مورد آزمون قرار می‌دهد.

DxOMark ماه گذشته یک آزمون تازه را معرفی کرد که ظاهرا برای بررسی و امتیازدهی به دوربین سلفی موجود در گوشی‌های هوشمند طراحی شده است. حالا گلکسی اس 10 پلاس توانسته است با دوربین سلفی دوگانه و حسگر RGB خود امتیاز جالب توجه 96 را در DxOMark selfie کسب کند.

بررسی DxOMark از دوربین سلفی گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ مشخصا به امکان فوکوس واضح روی چهره‌ها در اغلب شرایط، کیفیت پوست و تناژ مناسب، نور سفید متعادل و رنگ‌های طبیعی اشاره کرده و همچنین گفته است که دوربین توانمند سلفی در این پرچمدار سطح بالا می‌تواند جزئیات تصویر را در نور زیاد هم حتی در فواصل زیاد حفظ و ثبت کند.

البته همه موارد و ویژگی‌ها در دوربین سلفی گلکسی اس 10 آنقدر هم سطح بالا نبوده‌اند. DxOMark اشاره کرده که عمق تصویر باریک در این دوربین ممکن است منجر به ثبت تصویر چهره‌ها در سلفی‌های دسته جمعی با کیفیت کمتر شود و همچنین جزئیات پس زمینه هم کمتر ثبت شوند.

شایان ذکر است که گلکسی اس 10 پلاس همچنین به دوربین اصلی توانمندی در پنل پشتی مجهز شده و توانسته است امتیاز بالایی را در بنچمارک DxOMark کسب کند. این گوشی حالا یا میانگین امتیاز 109 در کنار پرچمدار مین 20 پرو از هوآوی در رتبه اول DxOMark قرار گرفته است.

بر اساس ادعای پایگاه بنچمارک DxOMark گوشی پرچمدار گلکسی اس 10 پلاس به بهترین دوربین در میان همه گوشی‌های هوشمند برند سامسونگ که تا به حال معرفی شده‌اند مجهز شده است. این گوشی همچنین بدون شک یکی از تاثیرگذارترین و بهترین گوشی‌های سال 2019 خواهد بود.

   4 اسفند 1397
5 نظر
4.33
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری