سرویس خبر
1 اسفند 1397 ساعت 16:56
0 نظر

 

هایپرکار هیبریدی لامبورگینی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت معرفی می‌شود؟

گزارشی جدید به رونمایی از هایپرکار هیبریدی لامبورگینی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت اشاره می‌کند. این خودرو دارای کدنام LB48H است.

بر اساس گزارشی که از سوی وب‌سایت استرالیایی Motoring به اینترنت راه پیدا کرده، هایپرکار هیبریدی لامبورگینی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت در معرض دید عموم قرار می‌گیرد. این خودرو در حال حاضر با کدنام LB48H شناخته می‌شود؛ با این حال لامبورگینی در زمان معرفی نام متفاوتی را برای آن در نظر می‌گیرد.گفته می‌شود این هایپرکار با الهام از خودروی مفهومی Terzo Millenio طراحی می‌شود.

برای محور جلوی این هایپرکار گران‌قیمت یک موتور برقی در نظر گرفته می‌شود. قدرت تولید شده توسط موتور 12 سیلندر 6.5 لیتری مورد استفاده در این خودرو به چرخ‌های عقب منتقل خواهد شد. بر اساس شایعات، این محصول لامبورگینی قدرتی برابر با 838 اسب بخار را در اختیار راننده ثروتمند خود قرار می‌دهد.

لامبورگینی قصد دارد تنها 63 نمونه از هایپرکار هیبریدی LB48H را به تولید برساند. علت این میزان تولید را باید در سال تاسیس این شرکت ایتالیایی، 1963 جستجو کرد. در حال حاضر تمام نمونه‌های این خودرو به فروش رسیده‌اند، بنابراین نمی‌توانید آن را سفارش دهید. اطلاعات منتشر شده در گذشته به قیمت 2.5 میلیون دلاری این هایپرکار اشاره کرده بودند. لامبورگینی علاوه بر توسعه این هایپرکار، در خودروی جایگزین اونتادور نیز از سیستم هیبریدی استفاده می‌کند.

در حالی که بسیاری منتظر رونمایی از خودروی جایگزین لامبورگینی اونتادور در سال 2020 هستند، این شرکت به این موضوع اشاره می‌کند که علاقه‌مندان باید مدت زمان بیشتری منتظر بمانند. مدیر دفتر تجاری لامبورگینی در مصاحبه با Motoring اعلام کرد:

برای معرفی خودروی جایگزین لامبورگینی اونتادور باید کمی بیشتر منتطر بمانید. در حال حاضر اونتادور موفقیت بزرگی را در بازار تجربه می‌کند. در این میان می‌توان به مدل SVJ آن اشاره کرد که تمام نمونه‌های آن در مدت زمان 3 تا 4 هفته به فروش رسیدند.

استفاده از سیستم هیبریدی معایبی را برای خودروی مجهز به آن در پی دارد که مهم‌ترین آن، افزایش وزن خودرو است. انتظار می‌رود سیستم هیبریدی باعث افزایش 200 وزن هایپرکار آینده لامبورگینی شود. لامبورگینی قصد دارد با استفاده هر چه بیشتر از فیبر کربن از این افزایش وزن جلوگیری کند؛ با این حال انتظار می‌رود جایگزین خودروی اونتادور در مقایسه با آن وزن بالاتری داشته باشد. لامبورگینی اعلام کرده در نمایشگاه خودروی فرانکفورت از یک خودروی جدید رونمایی می‌کند که برای مشتریان این برند یک سورپرایز است. انتظار می‌رود این محصول، نمونه پلاگین هیبریدی لامبورگینی اوروس باشد.  1 اسفند 1397
0 نظر
5.00
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری