تست همراه اول

سرویس خبر
24 بهمن 1397 ساعت 16:54
1 نظر

 

میتوبیشی ASX 2020 رسما معرفی شد؛ یک کراس‌اوور جذاب

میتسوبیشی از فیس لیفت یکی از خودروهای پرفروش خود رونمایی کرد. میتسوبیشی ASX 2020 در مقایسه با نسل کنونی خود تغییرات زیادی را تجربه کرده است.

میتسوبیشی یکی از محصولات جذاب خود را با نام‌های مختلف در اختیار خریداران در سراسر جهان قرار می‌دهد. با توجه به کشوری که در آن زندگی می‌کنید، کراس‌اوور میتسوبیشی با نام ASX، اوتلندر اسپرت و یا RVR در اختیار شما قرار می‌گیرد. نسل سوم این خودرو از سال 2010 در بازار حضور داشته است؛ با این حال هنوز خبری از نسل چهارم این خودروی کراس‌اوور نیست. میتسوبیشی ASX 2020 در مقایسه با نمونه کنونی خود تغییرات زیادی را تجربه کرده است؛ با این حال هنوز نسل جدید آن محسوب نمی‌شود.

این کراس‌اوور جدید از جدیدترین طراحی بخش جلویی میتسوبیشی، Dynamic Shield بهره می‌برد. نحوه طراحی بخش جلویی این خودرو شباهت زیادی به خودروی اکلیپس کراس دارد. چراغ‌های LED و مه‌ شکن‌های جلو بخشی از بروزرسانی‌های این خودرو در بخش جلویی محسوب می‌شود. میتسوبیشی ASX 2020 در سه رنگ جدید قرمز الماسی، نارنجی آفتابی و قهوه‌ای بلوطی در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. در پایین بخش جلویی و پشتی این خودروی کراس‌اوور از یک صفحه نقره‌ای رنگ استفاده شده تا حس یک خودروی جان‌سخت به خریدار منتقل شود.

در کابین این خودرو، ابعاد صفحه نمایش مربوط به سیستم سرگرمی و ناوبری از 7.0 اینچ در نسل کنونی، به 8.0 اینچ افزایش پیدا کرده است. در تریم‌های بالاتر این خودرو، خریدار به سیستم ناوبری Tom Tom به همراه سیستم ترافیکی لحظه‌ای دسترسی پیدا خواهد کرد. میتسوبیشی در آینده نزدیک به اپلیکیشن خود برای گوشی‌های هوشمند ویژگی‌های جدیدی را اضافه می‌کند تا اطلاعات بیشتری را در اختیار خریداران قرار دهد.

مدل 2020 میتسوبیشی ASX در کشورهای اروپایی با یک موتور تنفس طبیعی 2.0 لیتری به فروش می‌رسد که به صورت استاندارد دارای جعبه دنده 5 سرعته دستی است. با پرداخت هزینه اضافه، یک گیربکس خودکار CVT در اختیار راننده قرار می‌گیرد که به صورت مصنوعی در حالت رانندگی اسپرت حس یک خودروی 6 سرعته را به وی منتقل می‌کند. میتسوبیشی در رابطه با مشخصات موتور این خودرو اطلاعاتی را در اختیار رسانه‌ها قرار نداده است؛ با این حال شاهد حضور این موتور در میتسوبیشی اوتلندر هستیم. با توجه به این موضوع، موتور مورد استفاده در این کراس‌اوور ژاپنی قدرتی برابر با 148 اسب بخار و گشتاوری برابر با 195 نیوتون متر را در اختیار راننده قرار می‌دهد.

در بیانیه‌ای که این برند ژاپنی برای مدل فیس‌لیفت ASX منتشر کرده، اشاره‌ای به نسخه‌های مجهز به موتور دیزلی این خودرو نشده است. با توجه به این موضوع، به نظر می‌رسد این نمونه فاقد موتور 1.6 لیتری نسخه کنونی خواهد بود. این خودرو در دو نمونه به صورت محور جلو و یا مجهز به سیستم چهار چرخ محرک روانه بازارهای اروپایی می‌شود.

مدل فیس‌لیفت میتسوبیشی ASX در تاریخ 5 مارس در نمایشگاه بین‌المللی خودروی ژنو در معرض دید عموم قرار می‌گیرد. این احتمال وجود دارد که مدل 2020 میتسوبیشی اوتلندر اسپرت در ماه آوریل در نمایشگاه خودروی نیویورک معرفی شود. در صورتی که این محصول در نمایشگاه خودروی نیویورک معرفی نشود، به احتمال زیاد در ماه نوامبر در نمایشگاه خودروی لس آنجلس با آن ملاقات می‌کنیم. این خودرو تفاوتی با ASX ندارد و تنها نام متفاوتی برای آن انتخاب شده است.

  24 بهمن 1397
2173 بازدید
1 نظر
4.33
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری