سرویس خبر
24 بهمن 1397 ساعت 09:43
0 نظر

 

احتمال توسعه فولکس واگن جتا R وجود دارد

در نمایشگاه خودروی شیکاگو 2019 شاهد رونمایی از فولکس واگن جتا GLI بودیم. به نظر می‌رسد این کمپانی آلمانی به دنبال توسعه مدل R این خودروی سدان است.

شرکت فولکس واگن در کشورهای اروپایی محصولات سری R خود را افزایش داده است و به تازگی تیزر خودروی T-Roc R در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است. این خودرو به عنوان کراس‌اوور جایگزین گلف R روانه بازار خواهد شد. در حالی که T-Roc R در ایالات متحده آمریکا برای فروش عرضه نمی‌شود، فولکس واگن قصد دارد محصولات متفاوتی را با نشان R برای این بازار معرفی کند.

در نمایشگاه خودروی شیکاگو، معاون ریاست بخش فروش و بازاریابی فولکس واگن در آمریکا، آقای Derrick Hatami در مصاحبه با Motor Trend احتمال معرفی فولکس واگن جتا R را رد نکرد. آقای Hatami در پاسخ به سوال خبرنگاران به احتمال توسعه این خودرو اشاره کرد. به نظر می‌رسد فولکس واگن خودروی جتا را به عنوان یک محصول اسپرت در نظر گرفته است.

توسعه نسخه R فولکس واگن جتا می‌تواند یک اقدام منطقی و مثبت از سوی این شرکت آلمانی محسوب شود چرا که می‌تواند افراد بیشتری را نسبت به خرید این خودروی سدان ترغیب کند. با توجه به این موضوع که هنوز توسعه این خودروی اسپرت از سوی شرکت فولکس واگن به صورت رسمی تایید نشده است، نمی‌توان در رابطه با مشخصات فنی آن اظهار نظر دقیقی کرد. انتظار می‌رود موتور مورد استفاده در این محصول قادر به تولید قدرتی در محدوده 300 اسب بخار باشد و همچنین به صورت استاندارد به سیستم چهار چرخ محرک مجهز شود.

به تازگی خودروی فولکس واگن جتا GLI در نمایشگاه خودروی شیکاگو معرفی شده است. این خودرو به یک موتور 228 اسب بخاری مجهز شده که این قدرت به چرخ‌های جلوی آن منتقل می‌شود. در این مصاحبه آقای Derrick Hatami به این موضوع اشاره کرد که محصول جدید این برند در سال‌های آینده وارد بازار ایالات متحده آمریکا می‌شود.

این خودروی جدید در سال 2021 از راه می‌رسد. در حالی که هنوز نام این کراس‌اوور کامپکت مشخص نشده است، بر اساس فولکس واگن تیگوان توسعه پیدا نمی‌کند. خبر توسعه این محصول در اکتبر سال گذشته میلادی در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت. این خودروی جدید به عنوان رقیب تویوتا C-HR، جیپ Renegade و هوندا HR-V به بازار عرضه خواهد شد. این محصول جدید خودروی معادل فولکس واگن T-Roc محسوب نمی‌شود چرا که به گفته این شرکت آلمانی، این کراس‌وور جذاب برای بازار ایالات متحده آمریکا کوچک به نظر می‌رسد.

این کراس‌اوور کامپکت جدید که به گفته Hatami بر اساس فولکس واگن تیگوان توسعه پیدا نمی‌کند، به احتمال زیاد در کارخانه‌های این کمپانی در کشور مکزیک و یا ایالات متحده آمریکا به تولید می‌رسد.  24 بهمن 1397
0 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری