تست همراه اول

سرویس خبر
23 بهمن 1397 ساعت 13:31
0 نظر

 

نیسان روگ اسپرت 2020 با ظاهر جدید از راه رسید

نیسان به تازگی از نسخه جدید خودروی روگ اسپرت رونمایی کرده است. نیسان روگ اسپرت 2020 در مقایسه با گذشته به فناوری‌های جدیدی مجهز شده است.

نزدیک به دو سال پیش شرکت نیسان تصمیم گرفت فروش خودروی قشقایی را پس از کشورهای اروپایی، در ایالات متحده آمریکا نیز آغاز کند. از آن جایی‌که آمریکایی‌ها قادر به تلفظ کلمه قشقایی نیستند، این شرکت ژاپنی محصول جدید خود را با نام روگ اسپرت در این بازار عرضه کرد. نیسان روگ یکی از پرفروش‌ترین خودروها در بازار ایالات متحده آمریکا محسوب می‌شود، بنابراین عرضه مدل اسپرت آن منطقی به نظر می‌رسد.

در حالی که تنها چند سال از ورود این خودرو به بازار ایالات متحده آمریکا می‌گذرد، از سال 2013 شاهد فروش این خودرو در بازارهای اروپایی بودیم. با توجه به این موضوع، عرضه نمونه فیس لیفت آن منطقی به نظر می‌رسد. در همین راستا در نمایشگاه خودروی شیکاگو 2019 شاهد رونمایی از نیسان روگ اسپرت 2020 بودیم. این خودروی کراس‌اوور در مقایسه با مدل کنونی خود از طراحی جدید برای سپرهای جلو و عقب خود، تریم‌های جدید و پکیج‌های سفارشی و چندین فناوری جدید بهره می‌برد.

نیسان با طراحی جدید کاپوت سعی کرده تفاوت میان روگ اسپرت و خودروی روگ را به نمایش بگذارد. نیسان روگ اسپرت 2020 از جلوپنجره جدید Vmotion، سپر جدید، چراغ‌های عقب بازطراحی شده و چراغ‌های دی‌لایت LED بهره می‌برد. نیسان برای این خودروی کراس‌اوور خود رینگ‌های آلومینیومی جدید 19 اینچی به همراه دو رنگ جدید با نام‌های Nitro Lime Metallic  و Monarch Orange Metallic در نظر گرفته است.

بزرگترین تغییر در این خودروی ژاپنی را باید در سیستم امنیتی و تکنولوژی‌های مربوط به Safety Shield 360 جستجو کرد که از این پس به صورت استاندارد در تمام تریم‌های این کراس‌اوور حضور خواهد داشت. این سیستم امنیتی در گذشته تنها در اختیار خریداران تریم‌های SV و SL قرار می‌گرفت؛ با این حال هم اکنون این سیستم در نمونه پایه، تریم S نیز حضور دارد.

سیستم Safety Shield 360 شامل سیستم ترمز خودکار در زمان تشخیص عابر پیاده، ترمز خودکار عقب، سیستم نگهداری خودرو در میان خطوط و هشدار به راننده، سیستم شناسایی نقاط کور، سیستم جلوگیری از تصادف از بخش عقب و سیستم کمکی نور بالا چراغ‌ها اشاره کرد. نیسان روگ اسپرت 2020 به فناوری کمکی ProPILOT نیسان مجهز شده است. این فناوری می‌تواند در شرایط خاصی شتاب، فرمان و ترمز را کنترل کند.

نیسان تغییری در بخش موتور این خودرو اعمال نکرده است و همچنان شاهد حضور یک موتور 4 سیلندر با حجم 2.0 لیتر در این خودرو هستیم. این موتور قدرتی برابر با 141 اسب بخار را در اختیار راننده قرار می‌دهد. این خودرو از سیستم انتقال قدرت Xtronic بهره می‌برد و خریدار می‌تواند آن را به صورت محور جلو و یا مجهز به سیستم چهار چرخ محرک سفارش دهد.

در حال حاضر قیمت این خودرو از سوی نیسان اعلام نشده است. انتظار می‌رود این خودرو دارای قیمتی مشابه با نیسان روگ اسپرت 2019 باشد. این مدل از کراس‌اوور نیسان با قیمت پایه 22240 دلار به فروش می‌رسد. نیسان روگ اسپرت 2020 از پاییز سال 2019 در اختیار نمایندگی‌‌های این برند قرار می‌گیرد.  23 بهمن 1397
0 نظر
5.00
  5 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری