تست همراه اول

سرویس خبر
23 بهمن 1397 ساعت 15:43
0 نظر

 

بی‌ام‌و i7 با موتور 650 اسب بخاری در راه است؟

اطلاعات جدیدی در رابطه با بی‌ام‌و i7 در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است. گفته می‌شود این خودرو قدرتی برابر با 650 اسب بخار را در اختیار راننده قرار می‌دهد.

​بی‌ام‌و قصد دارد تا سال 2025، 12 خودروی تمام برقی را در بازار برای رقابت با شرکت تسلا به فروش برساند. ​بی‌ام‌و iX3، ​بی‌ام‌و i4 سدان و خودروی شاسی بلند iNext برخی از این محصولات را تشکیل می‌دهند. در آینده نام تعداد بیشتری از این خودروها در فضای مجازی منتشر می‌شود. این خودروساز آلمانی در گذشته نه چندان دور نام‌های تجاری i1 تا i9 و iX1 تا iX9 را به ثبت رسانده است، البته این موضوع به معنای معرفی تمام این خودروها در آینده نخواهد بود.

به تازگی وب‌سایت BMWBlog ادعاهایی را در رابطه با یک خودروی برقی این برند با نام بی‌ام‌و i7 مطرح کرده است. بر اساس منابعی از مونیخ، این خودروی تمام الکتریکی در سال 2022 از راه می‌رسد. اطلاعات جدید به این موضوع اشاره می‌کند که بی‌ام‌و i7 در حقیقت نسخه تمام برقی بی‌ام‌و سری 7 محسوب می‌شود. در حال حاضر اطلاعات کمی در رابطه با این خودروی تمام الکتریکی در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است. گفته می‌شود مهندسان به سختی در حال تلاش برای توسعه یک خودروی جذاب و قدرتمند برای جذب خریداران بیشتر در این بخش از صنعت خودرو هستند.

در صورتی که بی‌ام‌و i7 نمونه تمام برقی بی‌ام‌و سری 7 باشد، این شرکت آلمانی باید باتری‌های بزرگ و موتورهای الکتریکی قدرتمندی را برای آن در نظر بگیرد. بی‌ام‌و در حال حاضر در حال توسعه نسل پنجم فناوری‌های مربوط به باتری‌ها با همکاری فرمول E است. این موضوع به معنای توسعه موتورهای برقی با مصرف بهینه‌تر انرژی است. بی‌ام‌و قصد دارد برد این خودرو را با استاندارد WLTP به 595 کیلومتر برساند.

در زمینه عملکرد، گفته می‌شود موتورهای مورد استفاد در بی‌ام‌و i7 قدرتی برابر با 650 اسب بخار را در اختیار راننده قرار می‌دهد. این موضوع به معنای آن است که با یکی از قدرتمندترین خودروهای تولیدی این برند باواریایی روبه‌رو هستیم. تا ملاقات با بی‌ام‌و i7 باید چندین سال دیگر صبر کنیم؛ با این حال انتظار می‌رود در آینده نه چندان دور، شاید سال 2020 تصاویر جاسوسی نمونه آزمایشی این خودرو در اختیار رسانه‌ها قرار بگیرد.  23 بهمن 1397
0 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری