سرویس خبر
15 بهمن 1397 ساعت 11:27
0 نظر

 

آئودی امسال از کدام خودروها رونمایی می‌کند؟

به تازگی نقشه راه آئودی برای سال جاری میلادی در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است. این شرکت آلمانی امسال برنامه شلوغی دارد.

امسال یکی از شلوغ‌ترین سال‌ها برای آئودی خواهد بود چرا که از محصولات زیادی در سراسر جهان رونمایی می‌کند. این کمپانی در گذشته نه چندان دور در اسپانیا مراسمی را برگزار کرد که در این مراسم شاهد حضور یک اسلاید مربوط به نقشه راه این کمپانی برای سال جاری میلادی بودیم. بر اساس این نقشه راه، در سه ماهه دوم سال جاری میلادی با نسل آینده آئودی A6 Allroad، نمونه فیس لیفت آئودی TT RS و نسخه اروپایی آئودی RS5 اسپرت‌بک ملاقات می‌کنیم.

در سه ماهه سوم سال جاری میلادی شاهد رونمایی از نمونه‌های فیس لیفت آئودی Q7 و A4 خواهیم بود. در همین بازه زمانی، خودروی آئودی Q4 به همراه دو مدل جدید E-Tron، آئودی Q5 E-Tron و A7 E-Tron معرفی می‌شود. برخی گزارش‌ها در گذشته از آئودی Q4 با نام Q3 اسپرت‌بک یاد کرده بودند که اطلاعات جدید این موضوع را رد می‌کند. در سه ماهه سوم 2019 خودروی آئودی RS7 اسپرت بک نیز از راه می‌رسد.

آئودی قصد دارد در سه ماهه چهارم امسال از دو مدل جدید E-Tron شامل A8 L E-Tron و E-Tron اسپرت‌ بک رونمایی کند. در این بازه زمانی شاهد معرفی نسل جدید آئودی A3 خواهیم بود که به احتمال زیاد در نسخه 3 درب روانه بازار نمی‌شود. آئودی قصد دارد در سه ماهه پایانی سال جاری، خودروهای RS Q3 و RS6 آوانت را در معرض دید عموم قرار دهد.

در اسلاید منتشر شده خودروهای مورد انتظار زیادی غایب هستند. بر اساس گزارش‌ها و تصاویر جاسوسی که تا به امروز به فضای مجازی راه پیدا کرده است، انتظار داشتیم در سال جاری میلادی از خودروهای آئودی SQ8، آئودی A1 Allroad و S7 اسپرت‌بک نیز رونمایی شود. انتظار می‌رود مدل آخر در سال جاری میلادی معرفی شود چرا که امسال با آئودی RS7 اسپرت‌ بک نیز ملاقات می‌کنیم. در نهایت باید به این موضوع اشاره کرد که آئودی احتمالا محصولات بیشتری را در مقایسه با اسلاید منتشر شده معرفی خواهد کرد.  15 بهمن 1397
0 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری