جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
14 بهمن 1397 ساعت 10:25
0 نظر

 

لکسوس LC 500 Inspiration تنها در 100 نمونه به تولید می‌رسد

لکسوس LC 500 Inspiration به تولید می‌رسد؛ با این حال تنها 100 نمونه از آن در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

در رویداد پبل بیچ سال گذشته میلادی شاهد رونمایی از خودروی مفهومی لکسوس LC 500 Inspiration بودیم. لکسوس به تازگی خبر از تولید این خودرو داده است. این خودرو از ماه آوریل برای فروش عرضه می‌شود و خریداران باید مبلغ 106,210 دلار در حساب بانکی خود پول داشته باشند که البته باید به این هزینه، مبلغ حمل به مقصد را نیز اضافه کرد. این خودرو سومین نمونه از سری Inspiration محسوب می‌شود. در گذشته شاهد معرفی نمونه‌های Black Panther-inspired LC Inspiration و LX Inspiration از سوی این برند ژاپنی بودیم.

لکسوس LC 500 Inspiration تنها در 100 نمونه به تولید می‌رسد و با رنگ زرد در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. رنگ زرد مورد استفاده در این خودروی کوپه بسیار چشم‌نواز است. رنگ در نظر گرفته شده برای این خودرو با سقف فیبر کربنی و جلوپنجره آن در تضاد بوده که ظاهری جذاب را برای آن به همراه داشته است. این خودرو به صورت استاندارد از رینگ‌های 21 اینچی بهره می‌برد.

در کابین این خودرو المان‌های مخصوصی به چشم می‌خورد که برای مثال می‌توان به بخش‌هایی از درب با رنگ زرد اشاره کرد. صندلی‌های چرمی این خودرو سفید رنگ بوده که از دوخت زرد رنگ بهره می‌برد. در بخش زیر درب و در کنار صندلی، روی بخش فیبرکربنی آن مدل دستگاه، LC Inspiration Series of 100 به چشم می‌خورد.

این خودرو مانند نمونه‌های دیگر LC 500 به یک موتور 8 سیلندر تنفس طبیعی مجهز شده است. این موتور 5.0 لیتری قدرتی برابر با 471 اسب بخار تولید می‌کند که توسط یک گیربکس 10 سرعته خودکار به چرخ‌های عقب آن منتقل می‌شود. سرعت این خودروی زرد رنگ و جذاب در مدت زمان 4.4 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت می‌رسد. این خودرو قبل از عرضه به بازار، به صورت رسمی در نمایشگاه خودروی شیکاگو در معرض دید عموم قرار می‌گیرد. این نمایشگاه در فاصله 9 تا 18 فوریه برگزار می‌شود.

  14 بهمن 1397
0 نظر
5.00
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری