تست همراه اول

سرویس خبر
2 بهمن 1397 ساعت 16:00
3 نظر

 

اولین تصاویر رسمی خودروی SUV کوپه جیلی منتشر شد

شرکت جیلی در حال توسعه یک خودروی SUV کوپه است. به تازگی اولین تصاویر رسمی این خودرو منتشر شده است.

جیلی اولین تصاویر رسمی اولین خودروی SUV کوپه خود را در اختیار رسانه‌ها قرار داد. این خودرو دارای کدنام FY11 است. هفته گذشته تصاویر این خودرو لو رفته بود، با توجه به این موضوع انتشار تصاویر رسمی آن منطقی به نظر می‌رسد. تصاویر منتشر شده تفاوتی با عکس‌های لو رفته ندارد و اطلاعات جدیدی را در اختیار ما قرار نمی‌دهد. این خودروی جذاب دارای طراحی شبیه به بی‌ام‌و X4 است.

طراحی این خودرو اصیل نیست؛ با این حال شرکت‌های مختلفی در حال توسعه خودروهایی با طراحی مشابه هستند و نمی‌توان شرکت جیلی را به کپی کردن یک طراحی متهم کرد. FY11 سومین خودروی جیلی برای سال جاری میلادی محسوب می‌شود. این برند به دنبال رونمایی از یک خودروی سدان تمام برقی و یک خودروی MPV جدید است. این خودروی SUV کوپه اولین محصول جیلی بوده که بر اساس پلتفرم Compact Modular Architecture یا CMA توسعه یافته است. این پلتفرم با همکاری شرکت سوئدی ولوو توسعه یافته که البته این برند زیرمجموعه جیلی است. این پلتفرم امکان توسعه خودروهای اسپرت را برای شرکت جیلی فراهم می‌کند.

این پلتفرم به شرکت جیلی اجازه می‌دهد ارتفاع سیستم تعلیق را در بخش جلویی و پشتی خودرو کاهش دهد تا حس یک خودروی اسپرت به راننده و سرنشینان منتقل شود. خودروی جیلی FY11 از یک موتور 2.0 لیتری بنزینی توربوشارژر به عنوان قلب تپنده خود بهره می‌برد. این موتور قدرتی برابر با 235 اسب بخار (175 کیلووات) و گشتاوری برابر با 350 نیوتون متر را در اختیار راننده قرار می‌دهد. این خودرو به صورت محور جلو و یا مجهز به سیستم چهار چرخ محرک روانه بازار می‌شود. جیلی در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری از این خودرو و ویژگی‌های آن در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهد.  2 بهمن 1397
3 نظر
4.67
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری