سرویس خبر
1 بهمن 1397 ساعت 17:24
0 نظر

 

یک خودروی کراس‌اوور جایگزین ولوو V40 می‌شود؟

به نظر می‌رسد تقاضای بالا برای خودروهای کراس‌اوور باعث شده شرکت‌های مختلف تغییراتی را در محصولات خود ایجاد کنند. انتظار می‌رود ولوو V40 یکی از این خودروها باشد.

فروش خودروی ولوو V40 هاچ‌بک متوقف می‌شود. بر اساس اعلام مدیر بخش اروپایی ولوو، آقای Lex Kerssemakers ولوو به دنبال جایگزینی این خودرو با یک محصول جدید برای عرضه به بازار است. مدیر بخش اروپایی ولوو در رابطه با این موضوع اعلام کرده است:

ما باید یک خودروی خلاقانه‌تر را تولید کنیم. در همین راستا قصد داریم نسل جدید ولوو V40 را با یک محصول دیگر جایگزین کنیم.

در حال حاضر این شرکت سوئدی خودروی کراس‌اوور XC40 را در بازار به فروش می‌رساند. با توجه به این موضوع، انتظار می‌رود خودروی جدید ولوو در مقایسه با این خودروی کراس‌اوور دارای طراحی متفاوتی باشد. این احتمال وجود دارد که با یک خودروی کراس‌اوور کوپه ملاقات کنیم. در حال حاضر شرکت Lynk & Co پلتفرم ماژولار CMA را توسعه می‌دهد. این پلتفرم توسط هر دو برند برای توسعه خودروهای کامپکت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خودروی ولوو V40 در سال 2012 از راه رسید. این محصول آخرین خودروی ولوو محسوب می‌شود که بر اساس پلتفرم CMA و یا SPA توسعه نیافته است. ولوو تولید این خودرو را در اواخر سال جاری میلادی متوقف می‌کند؛ با این حال اطلاعاتی در رابطه با زمان عرضه خودروی جایگزین آن در اختیار رسانه‌ها قرار نگرفته است. این شرکت سوئدی قصد دارد در دو یا سه سال آینده یک خودروی جدید را با طراحی متفاوت به محصولات خود اضافه کند.  1 بهمن 1397
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری