سرویس خبر
29 دی 1397 ساعت 09:37
0 نظر

 

پیکسل 4 با طراحی تمام صفحه توسعه می‌یابد!

تصاویر پتنت تازه‌ای منتسب به یک گوشی مرموز گوگل منتشر شده و آن را با طراحی تمام صفحه به نمایش گذاشته است. ممکن است گوگل در حال توسعه پیکسل 4 با چنین رویکردی باشد.

روز گذشته سند پتنتی منتشر شد که نشان می‌داد گوگل ظاهرا در حال توسعه پیکسل 4 خود با پنل نمایش تمام صفحه است. حالا شاهد انتشار تصاویر تازه‌تری از یک پتنت دیگر هستیم که همین موضوع را بار دیگر مورد تأیید قرار می‌دهند. البته در این تصاویر تازه همچنین یک قابلیت محبوب دیگر هم دیده می‌شود.

حاشیه‌های صفحه نمایش در گوشی هوشمند مرموز موجود در این پتنت تقریبا هم اندازه حاشیه‌ها در گوشی‌های آیفون 10 اس اپل و سری پرچمداران گلکسی اس 10 سامسونگ هستند. از طرفی برخلاف هر دو گوشی مذکور هیچ نشانی از بریدگی سوراخ مانند و ناچ در پنل نمایش این گوشی گوگل دیده نمی‌شود.

با توجه به این موضوع هنوز مشخص نیست که گوگل چگونه قادر خواهد بود تکنولوژی تازه خود با دوربین سلفی دوگانه را در این پنل نمایش تمام صفحه تعبیه کند. از طرف دیگر به نظر می‌رسد که این غول تکنولوژی همچنان تمایل دارد بلندگوهای استریو محبوب را در پنل جلوی گوشی آینده هم نگه دارد. در این تصاویر به خوبی می‌توان بریدگی‌های عریض مربوط به بلندگوهای استریو را در بخش‌های بالا و پایین پنل نمایش مشاهده کرد.

این پتنت برخلاف اسناد قبلی پنل پشتی گوگل پیکسل 4 را به نمایش نگذاشته است. از آنجا که این طراحی در سپتامبر سال 2017 به ثبت رسیده ، سایر موارد در طراحی احتمالی پنل پشتی تا امروز دیگر منتفی شده بودند. در پتنت قبلی که چندی پیش منتشر شد هم پنل پشتی منتسب به پیکسل 4 تقریبا شبیه به پنل پشتی گوشی هوشمند پیکسل 2 ایکس ال طراحی شده بود.

به نظر می‌رسد که گوگل واقعا ایده طراحی پیکسل با پنل تمام صفحه را جدی گرفته باشد. از طرفی تلاش برای محقق ساختن این ایده موضوع متفاوت دیگری است. اگر این پیش بینی صحت داشته و گوگل واقعا به دنبال توسعه چنین گوشی هوشمندی باشد، بدین ترتیب ممکن است که پیکسل 4 با چنین رویکرد نوینی معرفی شود.

   29 دی 1397
0 نظر
5.00
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری