جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
20 دی 1397 ساعت 22:09
1 نظر

 

CES 2019: نسخه جدید Digital Cockpit امکان بررسی میزان سوخت خودرو را برای شما فراهم می‌کند

شرکت سامسونگ در پنل خود در نمایشگاه CES 2019 از نسخه جدید Digital Cockpit رونمایی کرد که با استفاده از آن می‌توانید سطح سوخت خودرو را از روی موبایل خود کنترل کرده یا ماشین را استارت بزنید.

دو شرکت سامسونگ و هارمن (Harman) سال گذشته از سیستمی به نام Digital Cockpit رونمایی کردند که امکان استفاده از دستیار شخصی بیکسبی را در خودروها فراهم می‌کند تا تجربه کاربری اتومبیل‌های خودران ارتقا یابد. این شرکت حالا در CES 2019 از نسخه جدید این سیستم رونمایی کرده است. در نسخه نسل قبلی این سیستم امکان کنترل خانه با بیکسبی از درون خودرو فراهم شده بود، اما حالا نسخه ۲۰۱۹ این سیستم، عکس این قابلیت را برای کاربران به ارمغان آورده است.

کاربران با Digital Cockpit 2019 می‌توانند میزان بنزین را بررسی کنند، ماشین را از راه دور استارت بزنند یا قبل از این که از خانه خارج شوند سیستم گرامایشی یا سرمایشی اتومبیل خود را با کمک بیکسبی از روی دستگاه‌های سامسونگی روشن کنند. نسخه جدید این سیستم در مجموع استفاده از شش نمایشگر در درون خودرو را فراهم می‌کند. هر نمایشگر می‌تواند تنظیماتی مثل جایگاه صندلی‌ها را در خود ذخیره‌سازی کند. علاوه بر این، پشتیبانی از سرویس DeX سامسونگ هم به این سیستم اضافه شده تا سرنشینان بتوانند در حین سفر کارهای خود را انجام دهند.

سامسونگ سرمایه‌گذاری زیادی روی تکنولوژی 5G کرده تا با استفاده از آن Digital Cockpit را به صورت یکپارچه و سریع به دستگاه‌های IoT و سایر محصولات مجهز به بیکسبی وصل کند، اما فعلا باید منتظر بمانیم تا ببینیم کدام یک از سازندگان بزرگ خودرو از این سیستم در اتومبیل‌های خود استفاده خواهند کرد. سامسونگ هنوز فهرست سازندگان یا خودروهای سازگار با Digital Cockpit را منتشر نکرده، اما در ماه‌های پیش رو، هر چه بیشتر به راه‌اندازی شبکه‌های 5G در بازارهای آمریکا و کره نزدیک شویم، می‌توانیم اخبار و اطلاعات بیشتری در این زمینه دریافت کنیم.


   20 دی 1397
1 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری