جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
19 دی 1397 ساعت 13:04
4 نظر

 

اپل تولید آیفون XS و XR را 10 درصد کاهش می‌دهد!

اپل در نیمه اول سال 2019، تولید آیفون‌های جدید، یعنی ایکس اس، ایکس اس مکس و ایکس آر را با کاهش 10 درصدی روبرو کرد.

همان طور که می‌دانید، اپل در خرداد ماه سال جاری (1397) آیفون‌های جدید را به دنیای تکنولوژی معرفی کرد که علیرغم انتظارات، استقابل آنچنان زیادی از آنها به عمل نیامد و به همین دلیل اهالی کوپرتینو مجبور شدند تا تولید آنها را در اوایل سال 2019 حدودا 10 درصد کاهش دهند.

اپل در سه ماهه اول 2019 حدود 40 تا 43 میلیون آیفون را تولید خواهد کرد، این در حالی است که پیش‌بینی می‌شد این عدد به 47 یا 48 میلیون برسد. یکی از دلایل کاهش تولید را می‌توان پایین بودن سطح تقاضا در کشور چین دانست. چرا که بازار این کشور، یکی از نقاط اتکای اهالی کوپرتینو به حساب می‌آمد.

فروش محصولات اپل در طول تعطیلات سال نو نسبت به گذشته کاهش محسوسی داشت و همین موضوع نیز باعث شد تا در آخرین گزارش مالی، با کاهش درآمد 5 میلیارد دلاری روبرو شوند و همین موضوع نیز سبب شد تا سهام این شرکت افت زیادی را به خود ببیند.

کاهش فروش آیفون در یکی از موفق ترین فصل‌های مالی، مسئولان شرکت اپل را با یک زنگ خطر روبرو کرده و ممکن است چنین اتفاقی در سه ماهه بعدی نیز صورت گیرد. به این ترتیب کاهش تولید آیفون در سه ماهه اول 2019 امری تعجب برانگیز به حساب نمی‌آید. باید منتظر ماند و دید که کیوپرتینویی‌ها، چه تصمیماتی را برای فرار از این مخمصه اتخاذ خواهند کرد.نظرات کاربران

در حال بارگذاری