سرویس خبر
19 دی 1397 ساعت 17:20
0 نظر

رپورتاژ آگهی

ایران اپل موزیک، اولین فروشگاه تخصصی اپل موزیک در ایران

ایران اپل موزیک، اولین فروشگاه تخصصی اپل موزیک در ایران

اپل موزیک چیست؟

اپل موزیک سرویس اختصاصی شرکت اپل برای استریم موسیقی به صورت آنلاین است که قابلیت دسترسی به مجموعه کاملی از آهنگ های ایرانی و خارجی را فراهم میکند. شرکت اپل هم اکنون حاکم بر بازار موسیقی دیجیتال است.

درباره ایران اپل موزیک

گروه ایران اپل موزیک  فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده و تا امروز با روشی جالب برای فعال سازی اشتراک   اپل موزیک شما عزیزان فعالیت می کند. هدف ما سهولت دسترسی شما علاقه مندان موسیقی به اشتراک اپل موزیک با پایین ترین قیمت ممکن خواهد بود.

 در طول 2 سال فعالیت، مشتری مداری،پاسخگویی و پیگیری سفارش های مشتریان در کمترین زمان سرلولحه فعاليت گروه ایران اپل موزیک بوده است. همچنین سایت ایران اپل موزیک دارای نماد اعتماد الکترونیک میباشد.

روش ایران اپل موزیک چیست؟

در این روش به جای شارژ اشتراک شما از طریق گیفت کارت‌‌، اشتراک شما از طریق Family Sharing فعال می شود. شما بدون هیچگونه تفاوتی از روش اصلی با قیمتی کمتر از نصف قیمت اصلی٬ اشتراک پرمیوم  اپل موزیک خود را فعال میکنید.

 Family Sharing چیست؟

این ویژگی یکی از قابلیت های تمامی سرویس های شرکت اپل بوده که امکان اشتراک گذاری خدمات سرویس ها را بین مجموعه ای از افراد (مانند اعضای یک خانواده و یا گروهی از دوستان) فراهم میسازد، این قابلیت باعث تقسیم شدن هزینه نهایی بین اعضای آن گروه میشود. برای فعال سازی این ویژگی کاربران نیاز به کارت بانکی معتبر آمریکایی دارند که با شرایط فعلی برای اکثر کاربران ایرانی امکان پذیر نمی باشد.

در این روش اطلاعات اعضای گروه بین یکدیگر به اشتراک گذاشته نمی شود؟ آیا این روش قانونی بوده وباعث ایجاد مشکل برای اپل آیدی خریدار نمی شود؟

خیر! فقط با درخواست  خود کاربر امکان به اشتراک گذاری اطلاعات بین دیگر اعضا امکان پذیر می باشد که در غیر این صورت حتی پلی لیست های کاربران بین یکدیگر به اشتراک گذاشته نمی شود.

بله، این روش کاملا قانونی بوده و باعث ایجاد هیچگونه مشکلی برای اپل آیدی کاربر نمی شود.

آیا کاربران فعلی اپل موزیک می توانند از این روش بهرمند شوند؟

بله، کاربران بدون هیچگونه تفاوتی نسبت به روش اصلی میتوانند با حفظ تمامی اطلاعات اکانت خود (مانند پلی لیست) به استفاده از سرویس اپل موزیک ادامه دهند.

آیا استفاده از سرویس اپل موزیک فقط محدود به دستگاه های اپل می باشد؟

خیر کاربران دستگاه های اندروید و ویندوز نیز می توانند از سرویس اپل موزیک بهره مند گردند.

 

 تخفیف دانشجویی

ایران اپل موزیک برای دانشجویان تخفیف ویژه ای در نظر گرفته است که دانشجویان محترم برای استفاده از این فرصت استثنائی میبایست دارای شرایط ذکر شده در این لینک بوده و فرم مربوطه را برای تایید هوییت دانشجو بودن پر کنند.

تخفیف ویژه اشتراک های ۳ ماهه برای مشترکین جدید:

کد تخفیف: IAMFirstOrder2019
اشتراک ۳ ماهه ایران اپل موزیک(برای مشترکین جدید): ۰۰۰٫۱۰۰ تومان
این کد تخفیف فقط شامل مشترکین جدید میباشد و شامل حال مشترکین فعلی نمیشود.
 

مدت زمان اشتراک

قیمت اصلی
(با احتساب دلاری 11 هزار تومان)

قیمت ایران اپل موزیک

قیمت ما با تخفیف دانشجویی

اپل موزیک ۳ ماه آمریکا

330٫000 تومان

۱۴۰٫۰۰۰ تومان

---

اپل موزیک ۶ ماه آمریکا

660٫000 تومان

۲۶۰٫۰۰۰ تومان

۲۲۰٫۰۰۰ تومان

اپل موزیک ۱۲ ماه آمریکا

1٫100٫000 تومان

۴۸۰٫۰۰۰ تومان

۴۰۰٫۰۰۰ تومان

 

برای خرید اینجا کلیک کنید.

نکته: بعد از انجام سفارش توسط کاربر، در اسرع وقت دعوتنامه پرمیوم اپل موزیک به Apple ID مشترکین ارسال میشود، که در صورت بالا بودن تعداد سفارشات حداکثر تا آخر شب همان روز سفارش دعوتنامه ارسال خواهد شد.
ارتباط با ما:

سایت:            www.iRanAppleMusic.com

تلگرام:            @Accshopping

اینستاگرام:    iRanAppleMusic  19 دی 1397
0 نظر
2.80
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری