سرویس خبر
8 دی 1397 ساعت 13:00
0 نظر

 

مرسدس – ای‌ام‌جی جی تی 4 درب کوپه اسپرت از راه رسید

در گذشته شاهد معرفی مرسدس – ای‌ام‌جی جی تی 4 درب کوپه بودیم. حال این شرکت این خودرو را مجهز به پکیج Aero معرفی کرده است.

مرسدس – ای‌ام‌جی جی تی 4 درب کوپه را می‌توان جذاب‌ترین خودروی سدانی دانست که تا به امروز تولید شده است. این خودرو قدرت بسیار بالایی دارد به گونه‌ای که می‌تواند با خودروهای اسپرت موجود در بازار نیز رقابت کند. برای این محصول آلمانی تجهیزات سفارشی زیادی در نظر گرفته شده است و خریداران می‌توانند بر اساس نیاز خود، این خودرو را سفارشی سازی کنند.

یکی از این تجهیزات سفارشی، پکیج Aero یا آیرودینامیک است. این پکیج نه تنها برای مدل GT 63 S، بلکه برای تمام مدل‌های دیگر این خودروی سدان شامل 43، 53 و 63 نیز قابل سفارش است. در کشور آلمان، این پکیج قیمتی برابر با 3391 یورو دارد و با دیگر تجهیزات سفارشی این خودرو سازگاری دارد. رانندگانی که این خودرو سدان را با پکیج Chrome و یا AMG Carbon سفارش دهند، نمی‌توانند به پکیج آیرودینامیک دسترسی پیدا کنند.

این پکیج ظاهری اسپرت‌تر و خشن‌تر برای مرسدس – ای‌ام‌جی جی تی 4 درب کوپه به ارمغان می‌آورد. این پکیج باعث افزایش سرعت این خودرو می‌شود. از تغییرات این نمونه می‌توان به جلوپنجره بزرگ‌تر، اسپلیتر عضلانی‌تر و تغییر در طراحی ورودهای هوا اشاره کرد. در بخش پشتی این خودرو شاهد استفاده از اسپویلر براق به همراه دیفیوزر و سپر اسپرت هستیم.

در حال حاضر مرسدس بنز به این موضوع که پکیج Aero برای خریدارن در ایالات متحده آمریکا نیز عرضه می‌شود، اشاره‌ای نکرده است. در این کشور نمونه پایه این خودرو، GT 43 نیز برای فروش عرضه نمی‌شود. با توجه به این موضوع، خریداران در ایالات متحده آمریکا باید مدل GT 53 این خودروی آلمانی را سفارش دهند که البته هنوز قیمت این نمونه در آمریکای شمالی مشخص نشده است.

مدل GT 63 و GT 63 S به ترتیب با قیمت پایه 136,500 و 159,000 دلار به فروش می‌رسد که البته باید به این مبالغ هزینه‌ای برابر با 995 دلار برای حمل به مقصد نیز اضافه کرد. در نیمه اول سال آینده میلادی خریداران در ایالات متحده قادر به سفارش این دو نمونه خواهند بود و در ادامه سال 2019 نیز مدل 53 در این کشور برای فروش عرضه خواهد شد.

  8 دی 1397
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری