سرویس خبر
8 دی 1397 ساعت 10:36
6 نظر

 

برنامه فوق العاده سامسونگ برای گلکسی نوت 10

گلکسی نوت 10 سامسونگ یک پرچمدار از سوی شرکت سامسونگ است که مشخصات کمی از آن در دسترس است. کارشناسان تخمین میزنند این مدل در ماه آگوست آینده پرده برداری شود.

در طول چند سال گذشته، استراتژی سامسونگ در زمینه تلفن همراه، ارائه سه گوشی هوشمند به منظور ارائه در بازار سالیانه بوده است. این مدل‌ها شامل دو مدل از سری S و یک مدل از سری نوت می‌شود. با این حال، با توجه به اطلاعات افشا شده از این غول صنعت موبایل، این تعداد در سال 2019 به پنج مدل افزایش خواهد یافت. به لطف اطلاعات درز کرده از سامسونگ مشخص شد که اندازه صفحه نمایش دقیق هر مدل مشخص شده است.

بنا بر اخبار درز کرده از سامسونگ، سال آینده گوشی گلکسی نوت 10 که به صفحه نمایشی برابر با 6.75 اینچ مجهز خواهد بود بزرگتر از گلکسی S9 + و همچنین بسیار بزرگتر از مدل نوت 9 موجود در بازار خواهد بود.

نکته مورد اهمیت در این زمینه این است که در سری گلکسی S، مدل گلکسی S10 به عنوان آینده گوشی‌های  5G دارای صفحه نمایش بزرگی با ابعاد 6.66 اینچی است که یکی از بزرگترین صفحات نمایش در نوع خود محسوب می‌شود. این مدل که ممکن است گلکسی S10 Edge نیز نامیده شود حتی کمی بزرگتر از گلکسی S10+ است. برای مقایسه می‌توان به صفحه 6.2 اینچی گلکسی S9+ و 6.4 ایچی گلکسی نوت 9 اشاره نمود.

مدل گلکسی S10 Lite با صفحه نمایش 5.75 اینچی خود که با توجه به استانداردهای امروزی کمی کوچک به نظر می‌رسد، با استقبال بهتری روبرو خواهد شد. این دستگاه به لطف کاهش نیم اینچی در قاب‌های مورب صفحه نمایش و نازکتر شدن آن، کمی کوچکتر از نسل بعدی گلکسی S9 خواهد بود.

انتظار می‌رود سری گلکسی S10 اولین رویداد حضور رسمی خود را در 20 فوریه رقم بزند. با این حال هنوز هیچ خبر رسمی از حضور این پرچمدار سامسونگ در بازار منتشر نشده است. کارشناسان تخمین می‌زنند این مدل در اوایل ماه آگوست سال 2019 میلادی مورد بهره برداری رسمی قرار بگیرد.  8 دی 1397
6 نظر
5.00
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری