تست همراه اول

سرویس خبر
1 دی 1397 ساعت 16:00
5 نظر

 

سری گلکسی S10 به نسخه جدید شارژ سریع مجهز می‌شود

با گذشت سال‌ها از انتشار تکنولوژی شارژ سریع، سامسونگ تغییری در این روش ایجاد نکرده، اما امسال می‌توانیم امیدوار باشیم که نسخه‌ی جدید شارژ سریع برای گلکسی S10 عرضه شود.

وقتی سامسونگ چند سال پیش تکنولوژی شارژ سریع ۱۵ واتی خود را معرفی کرد این تکنولوژی دستاورد فوق العاده‌ای به حساب می‌آمد. ولی راهکارهایی که سایر شرکت‌ها ارائه دادند باعث شد این روش دیگر آن‌قدرها هم شگفت‌آور نباشد. حالا با معرفی گلکسی S10 این شرایط می‌تواند به‌کلی تغییر کند.

بر اساس اطلاعات فاش شده توسط وبسایت Ice Universe، سامسونگ به سختی مشغول کار روی یک تکنولوژی جدید برای شارژ سریع است. این وبسایت جزئیاتی در خصوص این تکنولوژی ارائه نداده، بنابراین مشخص نیست که پیشرفت این متد به چه میزان خواهد بود، ولی گفته شده که راهکار ۱۵ واتی موجود به زودی به تاریخ خواهد پیوست. بر این اساس، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که تکنولوژی نسل بعدی سامسونگ خیلی قوی‌تر باشد.

البته همچنان نباید وجود رقبای سرسختی مثل هوآوی و وان پلاس را فراموش کرد. غول بزرگ چینی، هوآوی، همین الان هم در کنار میت ۲۰ پرو یک SuperCharger بسیار قدرتمند ۴۰ واتی قرار داده تا کاربران بتوانند ۷۰ درصد از ظرفیت ۴۲۰۰ میلی آمپری باتری موبایل خود را در ظرف ۳۰ دقیقه شارژ کنند. از طرف دیگر، وان پلاس هم به تازگی از Warp Charge 30 رونمایی کرده که شارژ روزانه‌ی گوشی‌ها را در عرض ۲۰ دقیقه فراهم می‌کند.

انتظار می‌رود سامسونگ از این شارژرهای جدید برای گلکسی S10 استفاده کند. البته اگر روش کاری هوآوی را ملاک قرار دهیم، گلکسی S10 Lite همچنان از همان راهکار ۱۵ واتی استفاده خواهد کرد تا هزینه‌ی تمام‌شده‌ این دستگاه پایین بیاید.  1 دی 1397
2487 بازدید
5 نظر
4.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری