تست همراه اول

سرویس خبر
28 آذر 1397 ساعت 12:52
5 نظر

 

هدف‌گذاری هوآوی برای فروش 250 میلیون تلفن هوشمند در سال 2019

هوآوی در پی آن است تا میزان فروش تلفن‌های هوشمند این شرکت را نسبت به ارقام و اعداد سال جاری 30 تا 50 درصد افزایش داده و در سال 2019 چیزی حدود 250 میلیون دستگاه موبایل بفروشد.

مدیر بخش تولید موبایل هوآوی، آقای هی گانگ، در خلال رویداد معرفی نوا 4 در چین گفت مجموع فروش تلفن‌های هوشمند این شرکت تا ۲۵ دسامبر از رقم ۲۰۰ میلیون دستگاه عبور خواهد کرد.

هنگامی که رسانه‌های چینی از آقای گانگ درباره‌ اهداف شرکت برای سال آینده پرسیدند، او گفت هنوز چیزی تایید نشده اما آن‌ها به دنبال این هستند که در سال بعد ۲۳۰ تا ۲۵۰ میلیون دستگاه موبایل بفروشند.

بر اساس این ارقام، به نظر می‌رسد قصد هوآوی این است که بخش کسب و کار موبایل خود را سالانه ۳۰ تا ۵۰ درصد افزایش دهد. با این حال، آقای گانگ تاکید کرد که همه‌ این‌ها به وضعیت بازار و شرایط کانال‌ها و تامین‌کنندگان مختلف بستگی دارد.

او همچنین افزود که این شرکت به زودی اعلام می‌کند که انتظار چه میزان فروش را برای سال آینده دارد. گانگ گفت هوآوی به افزایش سرمایه‌گذاری در بخش تحقیق و توسعه ادامه می‌دهد تا روند عرضه‌ محصولات جدید متوقف نشود.

یو چنگ‌دانگ، رئیس بخش مصرف‌کنندگان هوآوی، در کنفرانس همکاران و توسعه‌دهندگان جهانی هوآوی در ژوئن ۲۰۱۸ گفته بود هدف این شرکت فروش ۲۰۰ میلیون تلفن هوشمند هوآوی و آنر است. علاوه بر این، هدف سالانه‌ این شرکت برای سال ۲۰۱۹ حدود ۲۵۰ میلیون دستگاه مقرر شده بود و مسئولان این شرکت گفته بودند که می‌خواهند این رقم را برای سال ۲۰۲۰ به ۳۰۰ میلیون برسانند.

بر اساس گزارش شرکت IDC، هوآوی در سه دوره‌ سه‌ماهه‌ نخست امسال توانست حدود ۱۴۶ میلیون دستگاه بفروشد. اگر قرار باشد میزان فروش موبایل‌های هوآوی از ۲۰۰ میلیون دستگاه عبور کند، این شرکت باید در سه‌ماهه‌ آخر خود ۳۰ درصد رشد کرده باشد.

سال ۲۰۱۸ سال عجیبی برای هوآوی بود. اگرچه قرارداد همکاری آن‌ها با AT&T به دلیل نگرانی‌های امنیتی سنای آمریکا ناکام ماند، ولی رشد این شرکت متوقف نشد و آن‌ها با پشت سر گذاشتن اپل از حیث سهم بازار، اکنون دومین شرکت تولیدکننده‌ی تلفن هوشمند در دنیا هستند.  28 آذر 1397
5 نظر
4.20
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری