سرویس خبر
19 آذر 1397 ساعت 10:00
0 نظر

 

امکان انتقال سریع اطلاعات در گوشی‌های سری Mate 20 HUAWEI

شرکت هواوی در سری HUAWEI Mate 20 با نصب نرم افزار Clone به صورت پیش‌فرض، به خریداران این امکان را داده تا اطلاعات موجود درگوشی قدیمی خود را به سرعت به این گوشی منتقل کنند.

گوشی‌های سری HUAWEI Mate 20  با استفاده از نسل جدید فناوری‌ها در ساخت گوشی‌های هوشمند و بهره‌گیری از بهترین دوربین‌ها، یک گام فراتر گذاشته و امکان انتقال سریع داده‌های موجود در گوشی‌های قدیمی را برای کاربران خود فراهم کرده است.

قابلیت Clone

HUAWEI Phone Clone در این سری از گوشی‌های هواوی، از قابلیت‌های جدیدی است که به کاربران اجازه می‌دهد تنها با چند کلیک ساده، تمامی محتویات موجود در حافظه گوشی قدیمی خود را به دستگاه جدید منتقل کنند.

بنابراین شما می‌توانید تمام اطلاعات گوشی قدیمی خود را از پیامک‌ها وموزیک‌ها گرفته تا فهرست مخاطبان، عکس‌ها، اپلیکیشن‌ها و تمام موارد دیگر، به گوشی جدید خود انتقال دهید.

حتی درصورتی که گوشی قدیمی شما یک گوشی هواوی نباشد نیز شما می‌توانید به طور رایگان اطلاعات خود را به گوشی‌های سری HUAWEI Mate 20  انتقال دهید.

برای این کار کافی است، چند مرحله ساده را به نحوی که در آموزش آنلاین ارایه می‌شود، دنبال کنید:

1  اپلیکیشن Phone Clone را در دو گوشی قدیمی و جدید خود دانلود کنید. این نرم افزار در Google Play و نیز Apple Store قابل دسترسی است. همچنین بصورت پیش‌فرض در گوشی‌های سری HUAWEI Mate 20 نیز موجود است.

2 -  در گوشی قدیمی خود گزینه " This is the old phone را انتخاب کنید و درگوشی جدید خود یعنی HUAWEI Mat 20  نیز گزینه " This is the new phone"را انتخاب کنید.

3 -  درگوشی قدیمی، به اپلیکیشن Phone Clone  اجازه دسترسی به فایل‌های مختلف را بدهید.

4 -  درگوشیHUAWEI Mate 20  ، سیستم عامل گوشی قبلی خود رامشخص کنید که Android  است یا iOS .

5 - گوشی قدیمی خود را با استفاده از Wi-Fiبه گوشی جدید متصل کنید.

6 - اگر اتصال موفقیت آمیز باشد، صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد:

7 -  در این مرحله تمام فایل‌های مورد نظر خود را برای انتقال به گوشی جدید، یعنی HUAWEI Mate 20 Pro انتخاب و سپس روی گزینه Transfer بزنید.

اکنون تنها کاری که باید بکنید این است که منتظر بمانید تا اطلاعات شما به گوشی جدید منتقل شده و تنظیمات گوشی جدید نیز راه‌اندازی شود. 

این برنامه حتی به شما اطلاع می‌دهد که چند درصد از اطلاعات منتقل شده است بنابراین نیازی به حدس و گمان نیست.

مزیت این قابلیت در انتقال سریع اطلاعات از گوشی قبلی با استفاده از اپلیکیشن Phone Clone در گوشی هواوی این است که  به هنگام استفاده از دستگاه جدید، دیگر نگرانی بابت انتقال یا ازدست رفتن برخی اطلاعات، حین انتقال دربین نیست. درواقع با استفاده از این قابلیت هرچیزی از گوشی قدیمی شما با امنیت بیشتر وظرف چند دقیقه به گوشی HUAWEI Mate 20 Pro منتقل می‌شود.  19 آذر 1397
175 بازدید
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری