تست همراه اول

سرویس خبر
25 آذر 1397 ساعت 10:00
0 نظر

 

چگونه برترین پست‌های 2018 اینستاگرام خود را پیدا و منتشر کنیم؟

اگر می‌خواهید بدانید در سال 2018 کدام‌یک از پست‌هایی که در اینستاگرام منتشر کرده‌اید بیشترین لایک را دریافت کرده‌اند، می‌توانید از اپلیکیشنی استفاده کنید که به طور اختصاصی برای انجام این کار طراحی شده است.

از آن‌جایی که تنها دو هفته تا پایان سال ۲۰۱۸ باقی مانده، هیچ کاری بهتر از این نیست که با آسودگی خاطر بنشینید و ببینید در سال گذشته چه خاطرات تلخ و شیرینی داشته‌اید.

بهترین روش برای انجام این کار این است که ببینید ۹ پست برتر شما در سال گذشته‌ی میلادی در اینستاگرام کدام پست‌ها بوده است.

چگونه ۹ پست برتر اینستاگرام خود را در سال گذشته پیدا کنیم؟

به جای این که تک به تک در میان پست‌های اکانت اینستاگرام خود بگردید تا ببینید کدام‌یک بیشترین لایک را دریافت کرده‌اند، می‌توانید از اپلیکیشن Top Nine استفاده کنید. این اپلیکیشن به طور خودکار فهرستی از ۹ پست برتر شما می‌سازد که می‌توانید آن را در شبکه‌های احتماعی خود به اشتراک بگذارید.

برای استفاده از این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

  • اپلیکیشن رایگان Top Nine را از صفحه‌ی آن در فروشگاه‌های رسمی iOS یا اندروید، یا از طریق وبسایت آن دانلود کنید.
  • آیدی اکانت اینستاگرام خود را در صفحه‌ی نخست برنامه وارد نمایید.
  • سپس یک آدرس ایمیل تعیین کنید تا نتیجه‌ی کار برای آن ارسال شود.
  • فهرستی از بهترین پست‌های شما نشان داده می‌شود که می‌توانید آن‌ها را در شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.
  • اگر اکانت اینستاگرام‌تان خصوصی باشد، از شما خواسته می‌شود تا برای دستیابی به اطلاعات اکانت ایمیل و پسورد خود را وارد کنید.

اپلیکیشن Top Nine، علاوه بر نمایش فهرست پست‌های برتر، به شما می‌گوید که در طول سال گذشته چند لایک گرفته‌اید.  25 آذر 1397
0 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری