سرویس خبر
19 آذر 1397 ساعت 13:55
6 نظر

 

آپدیت جدید میت 20 پرو کیفیت تصاویر و کارایی حسگر بیومتریک آن را افزایش می‌دهد

گوشی میت 20 پرو حدود دو ماه پیش در کنار دیگر گوشی‌های سری میت 20 معرفی شد و در میان آن‌ها، از مشخصات بهتری برخوردار است.

گوشی هواوی میت 20 پرو قرار است به زودی یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدید را دریافت کند. این به‌روزرسانی جدید نواقص به‌‌روزرسانی قبلی را برطرف خواهد کرد و ویژگی جدیدی را به این گوشی می‌افزاید تا روند تکامل نرم‌افزار این گوشی توسط آپدیت‌های آتی میسر شود.

این آپدیت به صورت OTA منتشر خواهد شد و زمانی که کاربران آن را دانلود و نصب کنند؛ نسخه 9.0.0.142 EMUI بر روی گوشی‌ آن‌ها قرار خواهد گرفت و در کنار آن گوشی میت 20 پرو به پچ امنیتی ماه نوامبر مجهز می‌شود.

این به‌روزرسانی عملکرد دوربین و کیفیت تصاویر را بهبود می‌بخشد و همچنین عملکرد اسکنر تشخیص چهره و حسگر اثر انگشت درون نمایشگر را بهینه می‌سازد تا عملیات بازگشایی قفل صفحه سریع‌تر صورت پذیرد. در سوی دیگر وضعیت موقعیت مکانی این گوشی در گوگل مپس به لطف سیستم ناوبری بهینه‌‌ شده بهتر از گذشته خواهد بود. در نهایت باگ مربوط به عدم نمایش اعلانات گوگل مسج در این نسخه به طور کامل رفع شده است.

به طور معمول، این آپدیت‌ها به صورت منطقه‌ای و مرحله به مرحله منتشر می‌شوند، بنابراین ممکن است برای برخی از کاربران در دسترس نباشد اما در طی روز‌های آینده، تمامی کاربران گوشی میت 20 پرو می‌توانند این به‌روزرسانی را دریافت نمایند.  19 آذر 1397
6 نظر
4.20
  10 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری