سرویس خبر
17 آذر 1397 ساعت 14:15
0 نظر

 

انتشار تصویری از لکسوس RC F Track Edition پیش از رونمایی رسمی

لکسوس قصد دارد در نمایشگاه خودروی دیترویت از خودروی لکسوس RC F Track Edition رونمایی کند. به تازگی تصویری از این خودرو منتشر شده است.

تویوتا در نمایشگاه خودروی دیترویت 2019 از نسل جدید تویوتا سوپرا به صورت رسمی رونمایی می‌کند. لکسوس که زیر مجموعه این کمپانی ژاپنی محسوب می‌شود، در این نمایشگاه یک خودروی جدید را در معرض دید عموم قرار می‌دهد. در چندین ماه گذشته شاهد انتشار تصاویر جاسوسی از یک نسخه قدرتمند لکسوس RC F در فضای مجازی بودیم. در حالی که شایعات نام این خودرو را لکسوس RC F GT اعلام کرده بودند، لکسوس با نام دیگری این دستگاه را معرفی می‌کند.

معاون ریاست بخش فروش لکسوس در آمریکای شمالی به تازگی اطلاعاتی از این خودرو در اختیار رسانه‌ها قرار داده است. بر اساس اعلام این مقام مسئول، خودروی جدید این شرکت ژاپنی با نام لکسوس RC F Track Edition معرفی می‌شود. این خودروی جذاب همراه با مدل 2020 تویوتا سوپرا در نمایشگاه خودروی دیترویت به صورت رسمی در معرض دید علاقه‌مندان به صنعت خودرو قرار می‌گیرد.

تصویری که از خودروی لکسوس RC F Track Edition منتشر شده، اطلاعات زیادی را از این خودرو در رسانه‌ها قرار نمی‌دهد. در این تصویر تنها شاهد حضور اسپویلر بزرگ این خودرو با جنس فیبر کربنی هستیم. بر اساس این تصویر، محصول آینده لکسوس از طراحی خشنی بهره می‌برد. روی این اسپویلر حرف F حک شده که ظاهر جذابی را برای آن به ارمغان آورده است. به نظر می‌رسد این خودرو به رنگ مات مجهز می‌شود. در گذشته این رنگ برای نمونه‌های مخصوص لکسوس RC F و لکسوس GS F مورد استفاده قرار گرفته بود.

لکسوس علاوه بر معرفی خودروی RC F Track Edition، نمونه فیس لیفت لکسوس RC F را برای سال 2020 نیز معرفی می‌کند. به تازگی خودروی لکسوس RC برای مدل 2019 فیس لیفت شده بود که با توجه به این موضوع، معرفی نمونه فیس لیفت لکسوس RC F برای مدل سال 2020 مقداری عجیب به نظر می‌رسد. در رابطه با قدرت تولیدی موتور مورد استفاده در لکسوس RC F Track Edition اطلاعاتی در اختیار رسانه‌ها قرار نگرفته است؛ با این حال انتظار می‌رود این خودرو به موتور 8 سیلندر تنفس طبیعی مجهز شود.

در حال حاضر خودروی RC F به این موتور 8 سیلندر تنفس طبیعی با حجم 5.0 لیتر مجهز شده است. این موتور به صورت استاندارد قدرتی برابر با 468 اسب بخار را در اختیار راننده قرار می‌دهد. لکسوس اعلام کرده خودروی RC F Track Edition سریع‌ترین و قدرتمندترین محصول تولیدی این برند ژاپنی پس از خودروی سوپراسپرت لکسوس LFA محسوب می‌شود. با توجه به این موضوع، انتظار می‌رود موتور 8 سیلندر مورد استفاده در این خودرو قدرتی بیش از 468 اسب بخار تولید کند.

لکسوس LFA به یک موتور 10 سیلندر با امکان  تولید 553 اسب بخار قدرت مجهز شده است. انتظار تولید چنین قدرتی توسط یک موتور 8 سیلندر غیر طبیعی به نظر می‌رسد، در همین راستا لکسوس RC F Track Edition قدرت کمتری در اختیار راننده خود قرار می‌دهد. در حال حاضر قدرتمندترین نمونه از سری LC، خودروی لکسوس LC 500 به موتور 471 اسب بخاری مجهز شده است. خودروی جدید لکسوس در تاریخ 14 ژانویه 2019 در معرض دید عموم قرار می‌گیرد، بنابراین برای آشنایی کامل با آن نباید مدت زمان زیادی منتظر بمانیم.  17 آذر 1397
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری