تست همراه اول

سرویس خبر
17 آذر 1397 ساعت 15:00
0 نظر

 

خودروی نیسان GT-R50 با قیمت 1.12 میلیون دلار به فروش می‌رسد

نمونه تجاری خودروی نیسان GT-R50 به صورت تولید محدود در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. این خودرو 1.12 میلیون دلار قیمت دارد.

در حال حاضر مدل 2019 نیسان GT-R نیسمو با قیمت 175,450 دلار، گران‌ترین خودروی تولیدی این برند محسوب می‌شود. اگر خواهان پرداخت هزینه بیشتری برای یکی از محصولات نیسان باشید، می‌توانید نسخه مخصوصی از خودروی GT-R را سفارش دهید. خودروی GT-R50 که توسط شرکت ایتال دیزاین طراحی شده، برای اولین بار در فستیوال سرعت Goodwood به نمایش گذاشته شد. در زمان معرفی، ایتال دیزاین تولید نمونه تجاری این خودرو را با قیمت 990 هزار یورو تایید کرد. لازم به ذکر است؛ این قیمت بدون مالیات و همچنین تجهیزات اضافه اعلام شده است.

نیسان تا به امروز در رابطه با قیمت و همچنین زمان عرضه این خودروی مخصوص در بازار ایالات متحده آمریکا، اطلاعاتی را در اختیار رسانه‌ها قرار نداده است. با این وجود، با تبدیل ارز به قیمت پایه 1.12 میلیون دلار برای بازار آمریکا می‌رسیم. این خودرو به مناسبت 50 سالگی نیسان GT-R توسط شرکت ایتال دیزاین توسعه یافته و تنها 50 نمونه از آن به تولید می‌رسد. در حال حاضر نیسان سفارشات برای این خودرو را می‌پذیرد. تعدادی از نمونه‌های تولید شده در سال آینده میلادی در اختیار خریداران پولدار قرار می‌گیرد. تحویل سفارشات به مشتریان تا سال 2020 طول می‌کشد.

در حالی که نمونه اولیه این خودرو در فستیوال سرعت Goodwood دارای رنگ خاکستری به همراه رده‌های طلایی رنگ بود، به نظر می‌رسد نمونه تجاری آن آبی رنگ است. افرادی که نام آن‌ها روی بدنه نیسان GT-R50 حک می‌شود، می‌توانند فضای خارجی‌ و همچنین کابین این خودرو را شخصی‌سازی کنند. علاوه بر ظاهر، ایتال دیزاین تغییراتی را در بخش فنی این خودروی ژاپنی ایجاد کرده که نه تنها منجر به افزایش قدرت تولیدی موتور شده، بلکه گشتاور آن را نیز افزایش داده است.

در این خودرو از یک موتور 6 سیلندر با حجم 3.8 لیتر استفاده شده است. این موتور به همراه توربوشارژر دوقلو قادر به تولید 710 اسب بخار قدرت است که 110 اسب بخار افزایش قدرت را در مقایسه با نمونه استاندارد نیسمو تجربه کرده است. گشتاور تولیدی از 652 نیوتون متر در نمونه استاندارد، به 780 نیوتون متر افزایش یافته است. علاوه بر تغییرات در موتور، شاهد بهبود در سیستم تعلیق این خودرو نیز هستیم. از دیگر تغییرات اعمال شده در این خودرو می‌توان به ترمزهای برمبو، بهبود جعبه دنده اتوماتیک 6 سرعته دو کلاچه و دیفرانسیل بهتر اشاره کرد.  17 آذر 1397
0 نظر
5.00
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری