جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
16 آذر 1397 ساعت 16:00
0 نظر

 

بی‌ام‌و X8 تبدیل به گران‌ترین خودروی این برند آلمانی می‌شود؟

در حالی که به تازگی از خودروی بی‌ام‌و X7 رونمایی شده است، شایعات به بی‌ام‌و X8 اشاره می‌کند. به تازگی اطلاعاتی از این محصول منتشر شده است.

بی‌ام‌و نزدیک به یک ماه پیش از خودروی بی‌ام‌و X7 رونمایی کرد و به تازگی آن را در نمایشگاه خودروی لس آنجلس نیز به نمایش گذاشته است. این خودروی غول پیکر در بالاترین مدل خود، xDrive50i M Sport و تمام تجهیزات سفارشی با قیمت 122,425 دلار به فروش می‌رسد. در حالی که این خودرو قیمت بالایی دارد، شایعات خبر از توسعه یک خودروی SUV گران‌تر توسط این برند آلمانی می‌دهد.

به تازگی گزارشی از سوی BMW Blog در فضای مجازی منتشر شده که اطلاعاتی از بی‌ام‌و X8 را در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهد. به نظر می‌رسد این خودروی SUV با کد داخلی G09 در حال توسعه است. این خودرو به عنوان نسخه کوپه بی‌ام‌و X7 روانه بازار نمی‌شود، در گذشته برخی شایعات این موضوع را مطرح کرده بودند. بر اساس این گزارش، بی‌ام‌و قصد دارد با معرفی یک خودروی SUV لوکس، فاصله بین خودروهای بی‌ام‌و ایکس 7 و رولز رویس کولینان را پر کند. گفته می‌شود این خودرو تنها قادر به حمل 4 سرنشین است که سرنشینان عقب به امکانات بی‌شماری دست پیدا می‌کنند.

بر اساس گزارش BMW Blog، نحوه طراحی سقف این خودرو در مقایسه با بی‌ام‌و X7 متفاوت است. سقف این خودرو در مقایسه با بی‌ام‌و X4 و بی‌ام‌و X6 شیب کمتری دارد. کاهش شیب سقف به معنای فضای سر بیشتر سرنشینان عقب است. این موضوع می‌تواند لوکس بودن این خودرو و همچنین امکانات بی‌شمار سرنشینان عقب را به نمایش بگذارد. در این گزارش به این موضوع اشاره شده که بی‌ام‌و X8 تبدیل به گران‌ترین خودروی این برند باواریایی می‌شود.

در رابطه با قیمت این خودرو نمی‌توان اظهار نظر قطعی کرد چرا که این برند در حال حاضر چندین خودرو با قیمت بالاتر از بی‌ام‌و X7 را در بازار به فروش می‌رساند. خودروی بی‌ام‌و آلپینا B7 با قیمت 139,350 دلار، بی‌ام‌و i8 کوپه با قیمت 147,500 دلار، بی‌ام‌و M760i با قیمت 156,700 دلار و بی‌ام‌و i8 رودستر با قیمت 163,300 دلار به فروش می‌رسد. در حالی که بی‌ام‌و X8 می‌تواند در مقایسه با i8 رودستر گران‌تر باشد، نسبت به رولز رویس کولینان با قیمت کمتری به فروش می‌رسد. خودروی SUV رولز رویس با قیمت 325 هزار دلار در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. انتظار می‌رود در آینده اطلاعات بیشتری از بی‌ام‌و ایکس 8 منتشر شود.  16 آذر 1397
0 نظر
4.43
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری