سرویس خبر
11 آذر 1397 ساعت 16:50
0 نظر

 

معرفی AirPods‌ با طراحی و ویژگی‌های جدید در سال ۲۰۲۰

یکی از جذاب‌ترین محصولات در دسته لوازم جانبی اپل هدفون بی‌سیم این شرکت یعنی AirPods است. این محصول دوست داشتنی قرار است سال ۲۰۲۰ به نسل جدید ارتقا یابد.

تحلیلگر مشهور اپل، Kou، در تازه‌ترین اظهارات خود اعلام کرده که نسل بعدی هدفون بی‌سیم اپل با نام AirPods در سال ۲۰۲۰ وارد بازار می‌شود. پیش‌بینی می‌شود ایرپادز جدید طراحی جدیدی داشته باشد و قابلیت نویز کنسلینگ و مقاومت در برابر عرق از جمله ویژگی‌های جدید آن باشد.

همچنین قاب ایرپادز جدید نیز به شارژ بی‌سیم مجهز می‌شود تا بتوان هدفون‌ها را ساده‌تر از قبل با کمک شارژرهای بی‌سیم شارژ کرد. ایرپادز کنونی قابلیت برقراری ارتباط با سیری را دارد اما در نسل بعدی ایرپادز میکروفن همیشه فعال وجود دارد تا بتوان در هر لحظه از طریق فرمان هی سیری با دستیار صوتی اپل ارتباط برقرار کرد.

در سال ۲۰۱۷ حدود ۱۶ میلیون ایرپادز به فروش رسید وبا توجه به کاهش فروش آیفون، Kou پیش‌بینی می‌کند این عدد در سال ۲۰۲۱ به ۱۰۰ میلیون افزایش یابد. او اعتقاد دارد که بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند به‌جای ارتقای سال به سال آیفون‌شان، لوازم جانبی آن را مثل ایرپادز تهیه کنند.   11 آذر 1397
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری