تست همراه اول

سرویس خبر
9 آذر 1397 ساعت 18:10
0 نظر

 

نیسان مورانو 2019 در نمایشگاه خودرو لس آنجلس حاضر شد

نیسان در نمایشگاه خودروی لس آنجلس 2018 از نمونه فیس لیفت خودروی مورانو رونمایی کرد. این خودرو در مقایسه با نسل گذشته خود تغییرات کمی را تجربه کرده است.

به نظر می‌رسد شرکت‌های بیشتری نسبت به تولید و یا معرفی نسخه‌های جدید خودروهای SUV از خود تمایل نشان می‌‎دهند. در همین راستا شاهد معرفی نیسان مورانو 2019 در نمایشگاه خودروی لس آنجلس 2018 هستیم. نیسان برای سال 2018 تغییراتی را در کابین خودروی مورانو اعمال کرد و حال شاهد ایجاد تغییراتی در طراحی ظاهری این خودرو هستیم. در حالی که تغییرات عمده‌ای در طراحی ظاهری این خودرو اعمال نشده است، با یک خودروی اسپرت‌تر در مقایسه با گذشته مواجه هستیم.

شاید یکی از تغییراتی که در مدل 2019 نیسان مورانو به چشم می‌خورد، جلوپنجره آن باشد. جلوپنجره V شکل این خودرو با تغییراتی همراه بوده است. علاوه بر این موضوع، شاهد بازطراحی چراغ‌های LED جلوی این خودروی ژاپنی و چراغ‌های مه‌شکن LED آن هستیم. خریدار می‌تواند نیسان مورانو 2019 را با رینگ‌های 18 و یا 20 اینچی سفارش دهد. نیسان برای فیس لیفت مورانو 3 رنگ جدید در نظر گرفته است.

در کابین مدل 2019 نیسان مورانو تغییراتی در مقایسه با مدل 2018 آن اعمال نشده است. در تریم پلاتینویم مدل 2019 این خودرو، راننده می‌تواند پوشش چرم زیر دستی‌ها را سفارش دهد. همانطور که شاهد سه رنگ جدید برای بدنه این خودروی SUV هستیم، نیسان سه رنگ جدید برای کابین این خودرو نیز در نظر گرفته است. تمام تریم‌های این خودرو به صورت استاندارد به سیستم کمک راننده Intelligent Friver Alertness مجهز می‌شود.

این خودرو از موتور یکسان با مدل 2018 خود بهره می‌برد. نیسان برای مورانو جدید یک موتور 6 سیلندر با حجم 3.5 لیتر در نظر گرفته است. این موتور قدرتی برابر با 260 اسب بخار را در اختیار راننده قرار می‌دهد. قدرت تولیدی این موتور توسط یک گیربکس CVT به چرخ‌ها منتقل می‌شود. این خودرو به صورت محور جلو و یا مجهز به سیستم چهار چرخ محرک قابل سفارش است.

نیسان مورانو 2019 دارای تجهیزات استانداردی مانند اپل کارپلی، اندروید Auto، سیستم امنیتی Safety Shield 360 نیسان برای هشدار به راننده و سیستم کمک راننده است. از ماه آینده نیسان مدل 2019 خودروی مورانو را در اختیار نمایندگی‌های خود قرار می‌دهد. در همین راستا برای خرید این خودرو نباید مدت زمان زیادی منتظر بمانید.  9 آذر 1397
0 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری