تست همراه اول

سرویس خبر
9 آذر 1397 ساعت 13:00
6 نظر

 

هواوی قبل از سامسونگ پرچمداری با پنل Infinity-O عرضه خواهد کرد

هواوی با پیشرفت‌های که در سالیان اخیر به دست آورده، توانسته خود را به یکی از غول‌های صنعت موبایل تبدیل کند و اکنون رقابت این شرکت با سامسونگ نزدیک‌تر از همیشه شده است.

هواوی تمام توان خود را به کار بسته است تا به بزرگ‌ترین تولیدکننده گوشی هوشمند در سراسر جهان مبدل شود و قصد دارد در تمامی عرصه با رهبر فعلی بازار گوشی‌های هوشمند، یعنی سامسونگ به رقابت بپردازد. در حال حاضر، سری میت 20 این کمپانی رقبای اصلی گلکسی نوت 9 ساسمونگ محسوب می‌شوند. همانطور که می‌دانید، هواوی در تلاش است تا پیش از سامسونگ از اولین گوشی هوشمند منعطف خود رونمایی کند و در این بخش از سامسونگ پیشی بگیرد. اکنون هواوی به صورت رسمی اعلام کرده که در ماه دسامبر اولین گوشی مجهز به پنل Infinity-O خود را عرضه خواهد کرد.

این اطلاعات توسط یک تیزر تایید شده و هواوی تصویر آن را در اکانت Weibo خود به اشتراک گذاشته است. این تصویر گوشی هوشمندی را به نمایش می‌گذارد که حاشیه‌های آن به حداقل رسیده‌اند و در گوشه سمت چپ آن دایره‌ای ریز قرار گرفته است. همچنین در این تصویر ماه دسامبر درج شده است که نشان از زمان معرفی آن دارد.

سامسونگ نیز برنامه‌های خاص خود را دارد و قرار است به زودی گوشی‌ای را معرفی کند که در صفحه نمایش آن یک بخش دایره شکل کوچک دیده می‌شود. بنا بر شایعات منتشر شده، این گوشی از سری گلکسی A8 خواهد بود اما هنوز مشخص نیست که این گوشی پیش از گوشی مذکور هواوی معرفی خواهد شد یا خیر.

Ice universe که یکی از سرشناس‌ترین منابع افشاسازی اخبار مربوط به گوشی‌های هوشمند به شمار می‌رود، این چنین در اکانت توییتر خود به خبر واکنش نشان داده است:

هواوی اولین گوشی هوشمند مبتنی بر طراحی Infinity-O را در جهان عرضه خواهد کرد و این اتفاق پیش از معرفی گلکسی A8s سامسونگ رخ خواهد داد. این گوشی در ماه دسامبر معرفی می‌گردد اما امکان دارد گلکسی A8s نیز در ماه دسامبر رونمایی شود بنابراین مشخص نیست که آغازکننده این مسیر کدام یک از این دو شرکت خواهد بود.

 به نظر می‌رسد این رویه محکم هواوی علیه سامسونگ کماکان ادامه دارد.  9 آذر 1397
1770 بازدید
6 نظر
3.55
  11 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری