تست همراه اول

سرویس خبر
28 آبان 1397 ساعت 13:45
0 نظر

 

تیزر نسل جدید کیا سول منتشر شد

در اواخر ماه جاری میلادی از مدل 2020 خودروی کیا سول رونمایی می‌شود. به تازگی شاهد انتشار تیزر نسل جدید کیا سول از سوی سازنده آن در فضای مجازی هستیم.

نسخه کنونی کیا سول از سال 2014 در بازار حضور داشته و به فروش می‌رسیده است. این نسل از خودروی کیا در اواسط عمر خود تغییرات کمی را تجربه کرد؛ با این حال می‌توان آن را یک فیس لیفت دانست. در نمونه فیس لیفت این خودرو شاهد تغییرات کمی در بدنه، چراغ‌های جدید و یک رنگ جدید بودیم. کیا قصد دارد در آینده نزدیک نسل سوم این خودرو را معرفی کند. در گذشته شاهد انتشار تصاویر جاسوسی از نمونه اولیه این خودرو بودیم. شرکت کیا امروز تیزر نسل جدید خودروی کیا سول را منتشر کرده که طراحی چراغ آن را به نمایش می‌گذارد.

این خودرو در اواخر ماه جاری میلادی و در نمایشگاه خودروی لس آنجلس در معرض دید عموم قرار می‌گیرد. این محصول مانند نسل کنونی خود دارای طراحی بدنه جعبه‌ای بوده ولی از طراحی جذاب‌تری بهره می‌برد. بر اساس تیزر منتشر شده، نسل جدید این خودرو به چراغ‌های باریک‌تری مجهز می‌شود. در کنار این چراغ شاهد حضور یک خط کرومی رنگ هستیم که انتظار می‌رود جلوه زیبایی را برای این بخش از خودرو به همراه باشد. با توجه به تصویر منتشر شده، خریداران می‌توانند این خودرو را با دو رنگ بدنه سفارش دهند چرا که خودروی موجود در این تیزر دارای بدنه سفید رنگ به همراه آینه‌های بغل و سقف قرمز رنگ است.

انتظار می‌رود نسل جدید کیا سول بر اساس پلتفرم هیوندای کونا توسعه پیدا کند. در همین راستا قدرت این خودرو را موتورهای مورد استفاده در هیوندای کونا تامین می‌کند. این خودروی کره‌ای دارای دو موتور 4 سیلندر خطی بوده که دارای حجمی برابر با 1.6 و 2.0 لیتر است. کیا اعلام کرده این خودرو را در یک نمونه مجهز به موتور توربوشارژر نیز روانه بازار می‌کند. علاوه بر این مدل، باید منتظر معرفی نمونه برقی نسل جدید کیا سول نیز باشیم. این خودرو از قطعات الکتریکی هیوندای کونا بهره می‌برد. نمایشگاه خودروی لس آنجلس از تاریخ 28 نوامبر شروع به‌کار خواهد کرد، بنابراین برای آشنایی با محصول جدید شرکت کیا نباید مدت زمان طولانی منتظر بمانیم.  28 آبان 1397
0 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری