سرویس خبر
28 آبان 1397 ساعت 10:00
1 نظر

 

با خودروی مفهومی لامبورگینی اوروس ST-X آشنا شوید

شرکت لامبورگینی از یک خودروی مفهومی جدید رونمایی کرد. لامبورگینی اوروس ST-X از طراحی خشن و جذابی بهره می‌برد.

بخش موتور اسپرت لامبورگینی، Squadra Corse روزهای شلوغی را سپری می‌کند. این کمپانی ایتالیایی پس از معرفی خودروی مفهومی SC18، از نسخه مفهومی خودروی کراس‌اوور خود رونمایی کرده است. خودروی مفهومی لامبورگینی اوروس ST-X دارای طراحی اسپرت و جذاب است. این محصول که توسط Squadra Corse توسعه یافته، یک خودروی مسابقه‌ای محسوب می‌شود. این اتومبیل بهینه‌سازی شده و تاییدیه FIA را برای المان‌های ایمنی خود دریافت کرده است. این خودرو دارای باک بنزین FT3 بوده که امنیت بالایی دارد.

این خودرو دارای بدنه سبز رنگ بوده و روی کاپوت آن المان‌های فیبر کربنی به چشم می‌خورد. هود فیبر کربنی مورد استفاده در این خودرو باعث ورود بیشتر هوا به موتور 8 سیلندر لامبورگینی اوروس ST-X می‌شود. بخش Squdra Corse برای این خودرو باله عقب در نظر گرفته که دارای جنس فیبر کربنی است. علاوه بر این باله، شاهد حضور یک اگزوز جدید 6 ضلعی، رینگ‌های 21 اینچی با آلیاژ آلومینیوم و لاستیک‌های پیرلی هستیم.

خودروی مفهومی لامبورگینی اوروس TR-X کاهش وزن زیادی را تجربه کرده به گونه‌ای که شاهد کاهش 25 درصدی وزن آن در مقایسه با نمونه استاندارد لامبورگینی Urus هستیم. موتور 8 سیلندر مورد استفاده در این خودرو از موتور توربوشارژر بهره می‌برد که قدرتی برابر با 641 اسب بخار و گشتاوری برابر با 850 نیوتون متر را در اختیار راننده قرار می‌دهد. این خودرو سال 2020 به تولید می‌رسد و در یکی از مسابقات به نمایش گذاشته می‌شود.  28 آبان 1397
1 نظر
5.00
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری