تست همراه اول

سرویس خبر
26 آبان 1397 ساعت 11:50
5 نظر

 

نسخه بتای اندروید 9 برای پرچمداران سامسونگ در راه است

رابط کاربری جدید سامسونگ با نام OneUI، سورپرایز بزرگ این شرکت برای کاربران خود است. به زودی نسخه بتای این رابط کاربری برای پرچمداران سری نوت و اس، عرضه می‌شوند.

جدیدترین رابط کاربری سامسونگ، با نام One UI، قرار است به محض تمام شدن تعطیلات، حداقل برای دارندگان پرچمداران گلکسی نوت و سری اس، جایگزین رابط کاربری فعلی به نام Experience UI شود. شرکت سامسونگ در رابط کاربری جدید خود، محتوای تعاملی را در نیمه پایین صفحه‌نمایش و محتوایی را که فقط نیاز به خواندن یا مشاهده‌شدن دارد، در بالا قرار داده است؛ مکانی به زحمت انگشت شست به آن می‌رسد. 

همانطور که شرکت سامسونگ وعده داده است، لازم نیست برای امتحان‌کردن رابط کاربری جدید، یک سال صبر کنید. نسخه بتای اندروید 9 پای به همراه رابط کاربری One UI، برای آخرین پرچمداران سامسونگ آماده است. اولین اخبار از کره منتشر شد، اما آمریکا، آلمان، انگلیس و برخی دیگر از کشورها به نوبت آن را در چند روز آینده دریافت می‌کنند. حجم 1.7 گیگابایتی بروزرسانی کمی سنگین است، اما برای کاربران معمول اندروید، چنین بروزرسانی‌هایی حتی در نسخه بتا نیز عادی است.

چندی پیش، شرکت سامسونگ ادعا کرد که One UI بهترین رابط کاربری برای گوشی‌های هوشمند با اندازه بزرگ و گوشی‌های انعطاف‌پذیر آینده است. ادعایی که بنظر مثبت تلقی می‌شود. بنابراین، برای دریافت این بروزرسانی می‌توانید از طریق برنامه اعضا (سامسونگ پلاس در آمریکا) ثبتنام کرده و صبورانه منتظر ارسال نوتیفیکیشن آن باشید. در نهایت، بنظر می‌رسد سامسونگ راه خود را برای ساخت بهترین رابط کاربری موبایل پیدا کرده و در حال پر کردن قطعه بزرگ گمشده پازل کهکشانی خود است.  26 آبان 1397
3436 بازدید
5 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری