سرویس خبر
26 آبان 1397 ساعت 16:30
0 نظر

 

مدل TRD تویوتا کمری و آوالون معرفی شد

شرکت تویوتا پیش از شروع نمایشگاه خودروی لس آنجلس از نمونه‌های جدید دو خودروی تولیدی خود پرده برداشت. مدل TRD تویوتا کمری و آوالون از طراحی تهاجمی‌تری در مقایسه با نمونه استاندارد خود بهره می‌برند.

در گذشته بسیاری از علاقه‌مندان به صنعت خودرو منتظر معرفی نسخه‌های قدرتمندتر و اسپرت‌ تویوتا کمری و آوالون بودند. این شرکت ژاپنی به‌جای اجرای این ایده‌ها تصمیم به معرفی تویوتا GT86 گرفت و در آینده نزدیک نیز از نسل جدید تویوتا سوپرا رونمایی می‌شود. دو خودروی سدان کمری و آوالون در سال‌های اخیر هیجان کمی را برای خریداران خود به همراه داشتند. امروز این برند ژاپنی برای علاقه‌مندان به خودروهای سدان قدرتمند، مدل TRD این دو خودرو را معرفی کرده است.

مدل TRD تویوتا کمری و آوالون از کیت بدنه طراحی شده توسط Calty بهره می‌برند. این محصولات به اسپلیتر جلو و دیفیوزر عقب مجهز شده‌اند. این خودروها از نشان TRD به رنگ قرمز و همچنین کالیپرهای ترمز قرمز رنگ مجهز شده‌اند. تویوتا برای این محصولات رینگ‌های 19 اینچی مشکی رنگ در نظر گرفته است. تویوتا کمری جلو پنجره مشکی رنگ براق مجهز شده است. در کابین مدل TRD تویوتا کمری و آوالون شاهد استفاده از رنگ قرمز و همچنین دوخت برای صندلی‌ها و فرمان هستیم. این خودروها از کمربند و دوخت سر دنده قرمز رنگ بهره می‌برند.

این محصولات علاوه بر ظاهر، تغییراتی را در مشخصات فنی خود نیز تجربه کرده‌اند. این خودروها از سیستم تعلیق بهبود یافته بهره می‌برد و ارتفاع آن‌ها 12.5 میلی‌متر کاهش یافته است. ترمز‌های جلوی این خودروها از روتور 12.9 بهره می‌برد و به کالیپرهای دارای دو پیستون مجهز شده است. تویوتا کمری TRD دارای استحکام بالاتری در سیستم تعلیق خود در مقایسه با نسخه استاندارد است. میزان سفتی در محور جلو برابر با 44 درصد و برای محور عقب برابر با 67 است. تویوتا اعتقاد دارد خریداران تویوتا آوالون به آرامش بیشتر علاقه دارند.

متاسفانه تویوتا موتور جدیدی را برای این خودروها در نظر نگرفته است. در همین راستا شاهد استفاده از موتور 3.5 لیتری 6 سیلندر با امکان تولید 301 اسب بخار در این محصولات هستیم. این خودروها از خروجی اگزوز جدید بهره می‌برند که به تنفس بهتر موتور کمک کرده و همچنین صدای بهتر و جذاب‌تری تولید می‌کنند. مدل TRD تویوتا کمری و آوالون به صورت تولید محدود و از پاییز 2019 روانه بازار می‌شوند.

  26 آبان 1397
0 نظر
4.86
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری