تست همراه اول

سرویس خبر
22 آبان 1397 ساعت 12:45
3 نظر

 

تصویر رسمی هیوندای پالیسید قبل از معرفی لو رفت!

شرکت هیوندای چند هفته دیگر از قدرتمندترین خودروی شاسی بلند خود رونمایی می‌کند. به تازگی تصویر رسمی هیوندای پالیسید در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است.

تنها چند هفته دیگر تا زمان برگزاری نمایشگاه خودروی لس آنجلس و رونمایی از خودروی هیوندای Palisade فاصله داریم. امروز تصاویر رسمی این خودروی غول پیکر لو رفته است. این عکس توسط وب‌سایت روسی Auto Review در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته که بخش جلویی و همچنین نمای جانبی آن را به نمایش می‌گذارد. در گذشته تصاویر جاسوسی این خودرو به اینترنت راه پیدا کرده بود. بر اساس این تصاویر، برخی افراد رندرهای آن را طراحی کرده بودند.

خودروی هیوندای پالیسید با الهام از خودروی مفهومی HDC-2 Grandmaster طراحی شده است؛ با این حال در طراحی این خودرو می‌توان مدل جدید هیوندای سانتافه را نیز مشاهده کرد. بیشترین شباهت میان این دو محصول، نحوه طراحی چراغ‌های جلو و جلوپنجره این خودروی شاسی بلند جدید کره‌ای است. طراحی نمای جانبی این خودرو نیز به نسل جدید سانتافه شباهت دارد. در حال حاضر تنها این تصویر در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته؛ با این حال انتظار می‌رود در آینده تصاویر و اطلاعات بیشتری از آن منتشر شود.

هیوندای پالیسید یک خودروی خانوادگی محسوب می‌شود که فصل جدیدی در خودروهای این شرکت کره‌ای ایجاد می‌کند. این محصول قادر به حمل 8 سرنشین بوده و فضای بار زیادی دارد. هیوندای اعلام کرده برای تولید این خودرو از مواد باکیفیتی استفاده می‌کند و آن را به سیستم‌های نوآورانه و سیستم‌های امنیتی متعددی مجهز خواهد کرد. در حال حاضر اطلاعات زیادی از این خودرو منتشر نشده؛ با این حال انتظار می‌رود هیوندای پالیسید دارای پلتفرم مشترک با مدل 2020 کیا Telluride باشد.

در گذشته کیا Telluride در پوششی به نمایش گذاشته شد. در نمایشگاه خودروی دیترویت در سال اوایل سال آینده میلادی این خودروی غول پیکر به صورت رسمی در معرض دید عموم قرار می‌گیرد. این خودرو به موتور 6 سیلندر با حجم 3.3 لیتر مجهز می‌شود. این موتور قدرتی برابر با 290 اسب بخار و گشتاوری برابر با 341 نیوتون متر را در اختیار راننده قرار می‌دهد. انتظار می‌رود هیوندای پالیسید از تابستان آینده در ایالات متحده آمریکا برای فروش عرضه شود.  22 آبان 1397
3 نظر
5.00
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری