تست همراه اول

سرویس خبر
20 آبان 1397 ساعت 12:36
1 نظر

 

در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی: هواوی چالش "بهترین کتاب، زیباترین جمله!" را برگزار می‌کند

این چالش از سوی ایرانسل و اپلیکشن کتاپ پشتیبانی شده، همه شرکت کنندگان دسترسی رایگان به بیش از 9000 کتاب الکترونیکی را دریافت می‌کنند، پس همه برنده هستند!

پنج شنبه هفته آینده روز ملی کتاب و کتابخوانی است. هوآوی در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی و احترام به این مناسبت ارزشمند از 15 آبان چالش جذابی آغاز کرده که در آن از کاربران دعوت می‌کند به کتاب توجه بیشتری نسبت به گذشته داشته باشند و خاطرات خود را با کتاب‌های خود زنده کنند و البته به پاس این توجه، همه برنده هدیه‌ای در این چالش باشند!

این فعالیت در ارتباط با خاطرات خوب ما از یک کتاب یا عبارت‌هایی در چند کتاب است که در زندگی ما تاثیرگذار بودند. همه ما به کتابی خاص علاقه داشته یا خاطره خوبی از آن داریم، حتی عبارت‌های کوتاهی در کتاب‌هایی وجود دارند که  با خواندن آنها در گذشته دور یا نزدیک بخشی از باورهای ما شکل گرفته است.

هوآوی در چالش: «بهترین کتاب، زیباترین جمله!» کاربران را دعوت می‌کند تجربیات خودشان را در قالب پستی در شبکه اجتماعی اینستاگرام با دیگران با هشتگ #HuaweiBestBook به اشتراک بگذارند و شرکت در چالش را به سه نفر از دوستان خود معرفی کنند. در واقع در این چالش کاربران از عبارتی خاص در یک کتاب عکس گرفته و آن عکس را در صفحه شخصی خود با جزئیاتی که ذکر شده منتشر کنند.

این چالش هوآوی، توسط ایرانسل و اپلیکیشن KETAPP (کتاپ) پشتیبانی شده است. در این چالش همه برنده هستند چراکه تمام کاربرانی که در این چالش شرکت کنند، یک ماه دسترسی رایگان به اپلیکیشن KETAPP (کتاپ) که یک کتابخانه مجازی آن لاین با بیش از 9000 عنوان کتاب است بدون هیچ قرعه کشی و محدودیتی دریافت خواهند کرد. علاوه بر این هدیه، شرکت‌کنندگان در این چالش شانس برنده شدن تجهیزات جانبی هوآوی را نیز خواهند داشت.

در پایان لازم به ذکر است قابلیت‌های حرفه‌ای گوشی‌های هوآوی مانند پرچم‌دار جدید این شرکت یعنی Huawei Mate 20 در عکاسی از متن‌ها با هوش مصنوعی و همچنین نمایش کتاب‌های الکترونیک روی صفحه نمایش بزرگ گوشی‌های این شرکت با مکانیزم حفاظت از چشمان کاربران، می‌تواند کاربران را در حضور موثرتر در این چالش همراهی کند.

برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با نحوه شرکت در این چالش به صفحه اجتماعی @HuaweiMobileFarsi در اینستاگرام و تلگرام مراجعه کنید.

بیایید همه با هم مروج فرهنگ کتاب و کتابخوانی باشیم.  20 آبان 1397
1 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری