سرویس خبر
20 آبان 1397 ساعت 10:55
26 نظر

 

سایپا به خریداران ساندرو، تحویل پراید و تیبا را پیشنهاد می‌کند! (به‌روزشده)

نتایج بازگشت تحریم‌ها و خروج رنو از ایران دامن‌گیر سفارشات ساندرو و ساندرو استپ‌وی شده و پارس‌خودرو به خریداران این خودروها دریافت خودروهای جایگزین تیبا و پراید را پیشنهاد می‌کند.

با توجه به خروجی رسمی رنو از ایران، تولید و تحویل سفارش‌های رنو ساندرو با مشکل مواجه شده و از قرار معلوم پارس‌خودرو قادر به تامین سفارشات نیست. بدین ترتیب پارس خودرو ضمن پوزش از مشتریانی که پیش از این برای رنو ساندرو و ساندرو استپ وی ثبت نام کرده بودند پیشنهاد کرده که در صورت تمایل می‌توانند خودروهای جایگزینی مانند پراید و تیبا را به جای سفارش خود دریافت کنند.

دو روش برای تبدیل سفارش از سوی پارس خودرو اعلام شده که به شرح زیر است. 

روش اول: (قابل انجام از تاریخ اول آذر)

جایگزینی انواع رنو ساندرو با دو خودرو. یک خودرو از خانواده پراید (۱۳۱ یا ۱۵۱)  و یک خودرو از خانواده تیبا (تیبا، تیبا ۲ یا ساینا). تحویل یک دستگاه بهمن ۹۷ به بعد صورت می‌گیرد و با قیمت زمان تحویل ساندرو محاسبه می‌شود. تحویل یک دستگاه نیز آذر ۹۸ با قیمت روز انجام می‌شود. همچنین تعهدات ال نود و پارس تندر نیز به تحویل یک دستگاه خودرو از گروه پراید یا تیبا با موعد تحویل بهمن ۹۷ به بعد با قیمت زمان تحویل ساندرو صورت می‌پذیرد.

روش دوم: (برای مشتریان انصراف از خرید)

مشتریانی که تا تاریخ ۹۷/۸/۳۰ اعلام به انصراف نمایند، مبلغ ثبت نام آنها با سود ۳۶ درصد محاسبه می‌گردد و مشتریانی که از ۹۷/۹/۱ اعلام به انصراف نمایند هزینه ثبت نام خود را با سود ۳۰ درصد دریافت می‌کنند. 

نکات قابل توجه برای مشتریانی که قصد دارند تا رفع مشکل تولید منتظر بمانند به شرح زیر است:

  • قیمت محصولات طبق قیمت زمان تحویل در قرارداد محاسبه می‌شود.
  • سود مشارکت و سود تاخیر در اعلام به میزان ۲۷ درصد محاسبه می‌گردد.

به‌روزرسانی:

سایپا با ارسال بخشنامه جدیدی اعلام کرد که طرح جایگزینی فوق اجرا نخواهد شد.  20 آبان 1397
11117 بازدید
26 نظر
3.86
  7 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری