سرویس خبر
20 آبان 1397 ساعت 14:15
0 نظر

 

اولین تصاویر از نمونه آزمایشی مدل 2020 مرسدس بنز کلاس E کوپه منتشر شد

به تازگی تصاویر مخفیانه مدل 2020 مرسدس بنز کلاس E کوپه به اینترنت راه پیدا کرده است. این خودرو یک نمونه فیس لیفت محسوب می‌شود.

مرسدس بنز در حال توسعه نسخه فیس لیفت خودروهای کلاس E خود است. ماه گذشته تصاویر جاسوسی نمونه استیشن این خودرو در فضای مجازی منتشر شد و چند روز پیش، تصاویر مدل All-Terrain آن در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت. امروز برای اولین بار مدل 2020 مرسدس بنز کلاس E کوپه توسط عکاسان شکار شده است. به جرات می‌توان گفت نمونه کوپه این خودرو، زیباترین محصول در کلاس E محسوب می‌شود.

بر اساس تصاویر منتشر شده، مدل 2020 مرسدس بنز کلاس E کوپه به جلوپنجره، سپر و چراغ‌های جلوی جدید مجهز می‌شود. مرسدس بنز به خوبی این خودرو را توسط پوشش‌های محافظ پوشانده است، در همین راستا نمی‌توان تغییرات ایجاد شده در طراحی این خودرو را مشاهده کرد. این خودرو از چراغ‌های جلو با طراحی مشابه با نسل جدید مرسدس بنز کلاس CLS بهره می‌برد.

این خودرو در بخش پشتی خود تغییرات کمی را تجربه می‌کند. مرسدس بنز طراحی چراغ‌های LED پشتی این محصول خود را دستخوش تغییر کرده است. تغییرات دیگری در بخش پشتی مدل 2020 مرسدس بنز کلاس E به چشم نمی‌خورد. علاوه‌ بر طراحی، مدل فیس لیفت این خودرو به موتورهای جدیدی مجهز می‌شود که آن را تبدیل به گزینه‌ای جذاب‌تر برای خرید می‌کند. انتظار نمی‌رود مرسدس بنز موتورهای جدیدی را برای این خودرو معرفی کند چرا که در گذشته نه چندان دور با موتورهای جدید این کمپانی آلمانی ملاقات کردیم. این موتورها 6 سیلندر بوده و به صورت بنزینی و دیزلی در خودروهای این برند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این خودرو به جدیدترین فناوری‌ها و همچنین سیستم‌های امنیتی مرسدس بنز مجهز می‌شود. این خودرو دارای سیستم سرگرمی و اطلاعات بروز شده کمپانی سازنده خود خواهد بود. این خودرو در طراحی کابین نیز تغییراتی را تجربه می‌کند. انتظار می‌رود این خودرو در تریم‌های جدیدی در اختیار خریداران قرار بگیرد. مدل 2020 مرسدس بنز کلاس E کوپه پس از رونمایی از نمونه‌های سدان و استیشن آن، در معرض دید عموم قرار می‌گیرد. در همین راستا انتظار می‌رود با این خودرو در اواخر سال 2019 و یا اوایل سال 2020 ملاقات کنیم. پس از این خودرو، از نمونه کابریولت آن رونمایی می‌شود. در حال حاضر تصاویر جاسوسی این خودرو به فضای مجازی راه پیدا نکرده است.  20 آبان 1397
0 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری