تست همراه اول

سرویس خبر
20 آبان 1397 ساعت 10:00
0 نظر

 

مدل 2019 میتسوبیشی L200 معرفی شد

شرکت میتسوبیشی یکی از خودروهای پیکاپ خود را بروزرسانی کرد. این شرکت ژاپنی مدل 2019 میتسوبیشی L200 را در معرض عموم قرار داد.

خودروهای تجاری سبک میتسوبیشی نزدیک به 40 سال است که در بازار حضور دارد و با محصولات شرکت‌های دوج و کرایسلر رقابت می‌کند. یکی از خودروهای این کمپانی ژاپنی به تازگی بروزرسانی شده است. این خودروی پیکاپ از سال 2014 در بازار حضور داشته و حال میتسوبیشی برای رقابت با محصولات موجود در بازار، تغییراتی را در آن ایجاد کرده است.

بر اساس تصاویر رسمی که از مدل 2019 میتسوبیشی L200 منتشر شده، این خودرو تغییراتی بیش از یک فیس لیفت ساده را تجربه کرده است. میتسوبیشی از زبان طراحی خود در محصولات مفهومی سال‌های اخیرش در این خودرو استفاده کرده است. جلوپنجره این خودرو دارای طراحی متفاوتی بوده که البته شبیه به جلوپنجره خودروی کراس‌اوور میتسوبیشی Eclipse است. با توجه به تصاویر، به نظر می‌رسد این سبک طراحی برای کراس‌اوور میتسوبیشی مناسب‌تر باشد.

میتسوبیشی برای مدل 2019 خودروی L200  رینگ‌های جدیدی را طراحی کرده که این مورد در نمونه‌های فیس لیفت کمتر قابل مشاهده است. در بخش پشتی این محصول ژاپنی تغییرات کمی به چشم می‌خورد؛ با این حال میتسوبیشی برای این بخش از خودروی خود چراغ‌های جدیدی را در نظر گرفته و تغییراتی را در سپر آن ایجاد کرده است تا طراحی بروزتری داشته باشد.

این خودرو از حالت جدید آفرود بهره می‌برد. علاوه بر این حالت، میتسوبیشی مودهای Gravel، برفی، شن و ماسه و سنگ را نیز برای این محصول در نظر گرفته است. با روشن کردن خودرو و قرار دادن آن در حالت‌های مختلف، تمام تغییرات بر اساس مود انتخابی به صورت خودکار تغییر می‌کند. این خودرو به سیستم HDC مجهز شده که در مسیرهای سراشیبی و همچنین سطوح لغزنده، به کنترل بهتر خودرو کمک می‌کند.

مدل 2019 میتسوبیشی L200 به سیستم‌های امنیتی مناسبی مجهز شده است. از میان این سیستم‌ها می‌توان به سیستم هشدار تصادف از جلو، سیستم هشدار تصادف از عقب و سیستم شناسایی نقاط کور اشاره کرد. سیستم هشدار تصادف از جلو از امواج اولتراسونیک برای شناسایی خودرو و افراد استفاده می‌کند و کارایی مناسبی دارد. میتسوبیشی در رابطه با مشخصات فنی این خودرو اطلاعات زیادی را در اختیار رسانه‌ها قرار نداده است.

این خودروی ژاپنی برای انتقال قدرت موتور به چرخ‌ها، از گیربکس 6 سرعته خودکار بهره می‌برد. لازم به ذکر است؛ نسل گذشته آن دارای جعبه دنده 5 سرعته خودکار بود. استفاده از گیربکس جدید باعث بهبود عملکرد این خودرو و کاهش مصرف سوخت آن می‌شود. میتسوبیشی برای ترمزهای جلوی این محصول خود کالیپرهای بزرگ‌تری را در مقایسه با نسل قبل در نظر گرفته تا قدرت بالاتری در زمان ترمز گرفتن داشته باشد. علاوه بر این موضوع، مدل 2019 میتسوبیشی L200 از دمپرهای عقب بزرگی بهره می‌برد که کیفیت سواری آن را بهبود می‌دهد.

مدل 2019 میتسوبیشی L200 امروز به صورت رسمی در کشور تایلند معرفی شده است. خریداران در این کشور می‌توانند از تاریخ 17 نوامبر این خودرو را سفارش دهند. میتسوبیشی اعلام کرده این خودرو را در بیش از 150 کشور در سراسر جهان به فروش می‌رساند.  20 آبان 1397
1671 بازدید
0 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری