تست همراه اول

سرویس خبر
19 آبان 1397 ساعت 13:35
0 نظر

 

بی‌ام‌و M8 مجهز به موتور 600 اسب بخاری و سیستم چهار چرخ محرک از راه می‌رسد

بی‌ام‌و به تازگی از خودروی سری 8 کروک رونمایی کرده است. این کمپانی آلمانی امروز اطلاعاتی را در رابطه با بی‌ام‌و M8 در اختیار رسانه‌ها قرار داده است.

شرکت آلمانی بی‌ام‌و در گذشته نه چندان خودروی سری 8 کوپه را در معرض دید عموم قرار داد و همچنین چند روز پیش نمونه کانورتیبل آن را معرفی کرد. به تازگی این برند اطلاعاتی از بی‌ام‌و M8 را در فضای مجازی منتشر کرده است. این کمپانی تایید کرده که این خودرو در مقایسه با بی‌ام‌و M5 قدرت بیشتری را در اختیار راننده قرار می‌دهد. در حالی‌ که بی‌ام‌و در رابطه با موتور این خودرو اطلاعات دقیقی را منتشر نکرده، به این موضوع اشاره کرده که در این خودرو از موتور 8 سیلندر مجهز به توربوشارژ دوقلو استفاده می‌کند که قادر به تولید بیش از 591 اسب بخار (440 کیلووات) قدرت است.

در حال حاضر در رابطه با عملکرد این خودرو اطلاعاتی در اختیار رسانه‌ها قرار نگرفته است. خودروی بی‌ام‌و M5 Competition به یک موتور 8 سیلندر با حجم 4.4 لیتر مجهز شده که از توربوشارژر دوقلو بهره می‌برد. این موتور قادر به تولید 617 اسب بخار (460 کیلووات) قدرت و 750 نیوتون متر گشتاور است. این قدرت بالا باعث می‌شود سرعت بی‌ام‌و M5 Competition در مدت زمان 3.3 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت برسد.

بی‌ام‌و علاوه بر اعلام این موضوع که خودروی M8 در مقایسه با M5 قدرتمندتر است، به حضور سیستم چهار چرخ محرک M xDrive در این خودرو اشاره کرده است. این خودرو به حالت سنتی 2WD نیز مجهز می‌شود. این خودرو از بدنه عضلانی‌تری در مقایسه با M850i بهره می‌برد. بی‌ام‌و اعلام کرده که خودروی M8 به سیستم تعلیق ویژه‌ای مجهز می‌شود که بهبود عملکرد، فرمان‌پذیری بهتر و همچنین افزایش پایداری آن را در پی دارد.

این خودرو در مقایسه با نمونه‌های کوپه و کروک بی‌‌ام‌و سری 8، از بدنه مستحکم‌تری بهره می‌برد. این خودرو دارای توزیع وزن مخصوصی بوده که باعث بهبود عملکرد آن می‌شود. مهندسان سعی می‌کنند وزن بی‌ام‌و M8 را کاهش دهند. در حال حاضر این برند آلمانی برای کاهش وزن خودروی M850i xDrive، چندین قطعه با وزن سبک برای آن در نظر گرفته که برای ساخت آن‌ها از آلومینیوم، منیزیم  و فیبر کربن استفاده کرده است. این محصول به صورت سفارشی از سقف فیبر کربنی بهره می‌برد. بی‌ام‌و  M8سال آینده از راه می‌رسد. علاوه بر این خودرو، انتظار می‌رود سال آینده میلادی با بی‌ام‌و M8 کانورتیبل و M8 گرن کوپه نیز ملاقات کنیم.  19 آبان 1397
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری