جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
19 آبان 1397 ساعت 10:00
0 نظر

 

رونمایی از خودروی هیوندای Palisade در نمایشگاه خودروی لس آنجلس

شرکت هیوندای قصد دارد از یک محصول جدید در نمایشگاه خودروی لس آنجلس رونمایی کند. در این نمایشگاه خودروی هیوندای Palisade معرفی می‌شود.

در اوایل سال جاری میلادی شرکت هیوندای نام تجاری Palisade را به ثبت رساند. همانطور که انتظار می‌رفت، این نام برای پرچمدار جدید این کمپانی کره‌ای در بخش خودروهای کراس‌اوور مورد استفاده قرار می‌گیرد. هیوندای Palisade در تاریخ 28 نوامبر سال جاری میلادی در نمایشگاه خودروی لس آنجلس به صورت رسمی معرفی می‌شود.

هیوندای خبر از طراحی جذاب این محصول و همچنین برتری آن در مقایسه با محصولات موجود در بازار داده است. خودروی هیوندای Palisade فضای بار زیادی را در اختیار خانواده‌ها قرار می‌دهد. این محصول کره‌ای قادر به حمل 8 سرنشین است. هیوندای اعلام کرده در ساخت این خودرو از مواد باکیفیتی استفاده کرده و همچنین آن را به تکنولوژی‌های متنوع و همچنین سیستم‌های امنیتی هوشمند مجهز می‌کند.

در گذشته شاهد انتشار گزارش‌ها و شایعات زیادی از این خودرو در فضای مجازی بودیم. بر اساس تصاویر جاسوسی این خودرو، شرکت هیوندای برای طراحی آن از خودروی مفهومی HDC-2 Grandmaster الهام گرفته است. هیوندای از این محصول در نمایشگاه خودروی بوسان در اوایل سال جاری میلادی رونمایی کرده بود. جزئیات طراحی این خودرو برای ما مشخص نیست چرا که تصاویر جاسوسی هیوندای پالیسید، این کراس‌اوور را در پوشش محافظ نشان می‌داد. انتظار می‌رود هیوندای برای محصول جدید خود جلوپنجره‌ای مانند آنچه در نسل جدید هیوندای سانتافه دیدیم، در نظر بگیرد.

این خودرو دارای تریم کرومی اطراف پنجره خود است. این سبک طراحی در خودروی مفهومی هیوندای HDC-2 Grandmaster نیز حضور داشت. این سبک طراحی در هیوندای Palisade باعث تمایز آن با محصولات موجود در بازار می‌شود. در حالی که اطلاعات زیادی از این خودرو در اختیار رسانه‌ها قرار نگرفته، محصول آینده هیوندای دارای شباهت زیادی با خودروی کیا Telluride 2020 است. این محصول کیا در اوایل سال جاری میلادی در نمایشگاه خودروی آمریکای شمالی در معرض دید عموم قرار گرفت.

انتظار می‌رود هیوندای Palisade و کیا Telluride توسط یک پلتفرم مشترک توسعه پیدا کنند. بر اساس اعلام شرکت کیا، خودروی شاسی بلند جدید این کمپانی چند اینچ طول و پهنای بیشتری در مقایسه با کیا سورنتو دارد. کیا Telluride به یک موتور 6 سیلندر مجهز می‌شود. این احتمال وجود دارد که این خودرو به موتور مورد استفاده در کیا سورنتو مجهز شود. کیا سورنتو به موتور 6 سیلندر با حجم 3.3 لیتر مجهز شده است. این موتور قادر به تولید 290 اسب بخار (216 کیلووات) قدرت و 341 نیوتون متر گشتاور است.

انتظار می‌رود هیوندای در آینده اطلاعات بیشتری از خودروی پالیسید را در اختیار رسانه‌ها قرار دهد. در حالی که این خودرو در تاریخ 28 نوامبر در معرض دید عموم قرار می‌گیرد، محصول جدید هیوندای از تابستان سال آینده میلادی در ایالات متحده آمریکا به فروش می‌رسد.


نظرات کاربران

در حال بارگذاری