سرویس خبر
14 آبان 1397 ساعت 12:00
0 نظر

 

تویوتا کمری Nightshade Special Edition معرفی شد

شرکت تویوتا از یک مدل ویژه خودروی کمری رونمایی کرد. تویوتا کمری Nightshade Special Edition به رینگ‌های 18 اینچی مشکی رنگ مجهز شده است.

تویوتا تصمیم گرفته در فصل پاییز سال جاری میلادی از یک نسخه ویژه تویوتا کمری 2019 و تویوتا هایلندر 2019 رونمایی کند. این محصولات در نمایشگاه خودروی لس آنجلس در اواخر ماه جاری میلادی در معرض دید عموم قرار می‌گیرند.

تویوتا کمری Nightshade Special Edition بر اساس تریم SE این خودروی ژاپنی توسعه یافته است. همانطور که می‌توان از اسم این خودرو حدس زد، در تویوتا کمری Nightshade Special Edition از المان‌های تیره رنگ استفاده شده است. این خودرو از رینگ‌های 18 اینچی و اسپویلر مشکی رنگ بهره می‌برد. قاب آینه‌های بغل این خودرو دارای رنگ مشکی بوده و برای دستگیره‌های درب آن نیز از رنگ مشکی استفاده شده است. در حالت کلی، این خودرو دارای طراحی جذابی است.

فروش این خودرو از سال آینده میلادی آغاز می‌شود. این خودرو در سه رنگ به بازار عرضه می‌شود که Midnight Black Metallic ،Celestial Silver و Super White این رنگ‌ها را تشکیل می‌دهند. تویوتا علاوه بر نسخه ویژه خودروی کمری، از تویوتا هایلندر Nightshade Special Edition نیز پرده‌برداری کرده است.

این خودرو مانند تویوتا کمری به اسپویلر عقب مشکی رنگ، قاب آینه‌های بغل با رنگ مشکی و دستگیره‌های درب مشکی رنگ مجهز شده است. این خودرو از رینگ‌های 19 اینچی مشکی رنگ بهره می‌برد. تویوتا برای این خودرو چراغ‌های جلو و چراغ‌های مه‌شکن مشکی رنگ در نظر گرفته تا ظاهر خشن آن حفظ شود. این شرکت ژاپنی تنها 5000 نمونه از تویوتا هایلندر Nightshade Special Edition را تولید می‌کند.

این خودرو از ژانویه سال آینده میلادی در اختیار نمایندگی‌های این کمپانی قرار می‌گیرد. خریداران می‌توانند این خودرو را در 4 رنگ شامل Midnight Black Metallic ،Predawn Gray Mica ،Salsa Red Pearl و Blizzard Pearl سفارش دهند. در حال حاضر قیمت این دو خودرو از سوی تویوتا اعلام نشده است؛ با این حال انتظار می‌رود در آینده نه چندان دور قیمت آن‌ها در اختیار رسانه‌ها قرار بگیرد.

تویوتا در گذشته نمونه Nightshade Special Edition یکی دیگر از خودروهای خود را معرفی کرده بود. ماه گذشته با مدل Nightshade Special Edition خودروی 4Runner ملاقات کردیم. این محصول نیز مانند دو خودروی جدید تویوتا از المان‌های مشکی رنگ بهره می‌برد و در 3 رنگ متفاوت و جذاب به فروش می‌رسد.  14 آبان 1397
0 نظر
5.00
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری