تست همراه اول

سرویس خبر
8 آبان 1397 ساعت 10:30
0 نظر

 

اولین تصویر جاسوسی از کابین مرسدس بنز GLB منتشر شد

مرسدس بنز در حال توسعه خودروی GLB است. به تازگی تصاویر جاسوسی این خودرو به اینترنت راه پیدا کرده که کابین آن را به نمایش می‌گذارد.

نزدیک به 3 سال است که مرسدس بنز تولید خودروی کراس‌اوور GLK را متوقف کرده است؛ با این حال در اواخر دهه جاری میلادی روح این خودرو در یک محصول جدید دمیده می‌شود. مرسدس بنز در حال توسعه خودروی کراس‌اوور کامپکت GLB است. تا به امروز تصاویر جاسوسی زیادی از این خودرو در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته بود. امروز برای اولین بار شاهد انتشار تصویری از کابین این خودرو هستیم.

طراحی کابین این خودرو تفاوت چندانی با دیگر محصولات جدید این کمپانی آلمانی ندارد. این خودرو دارای طراحی جعبه‌ای بوده و به عنوان نسخه کوچک‌تر مرسدس بنز کلاس G معرفی می‌شود. در این کراس‌اوور جدید مرسدس بنز شاهد استفاده از دو صفحه نمایش. 10.25 اینچی هستیم. انتظار می‌رود این شرکت تغییراتی را در سمت شاگرد ایجاد کند، البته در تصویر منتشر شده این بخش از کابین قابل مشاهده نیست.

در بخش خارجی طراحی این خودرو به مرسدس بنز GLK شباهت دارد، با این تفاوت که المان‌های جدید طراحی مرسدس در آن قابل مشاهده است. در این تصاویر شاهد استفاده از چراغ‌های هالوژنی هستیم که این ویژگی در نمونه نهایی تغییر می‌کند. این خودروی کراس‌اوور مانند اکثر تولیدات جدید این کمپانی آلمانی به چراغ‌های LED مجهز می‌شود.

از نظر ابعاد این خودرو بسیار بزرگتر از کراس‌اوور مرسدس بنز GLA به نظر می‌رسد. این احتمال وجود دارد مرسدس بنز یک نسخه بزرگتر از این خودرو را برای بازار چین تولید کند. خودروهایی که دارای فاصله دو محور چرخ بالایی هستند، در بازار چین به فروش مناسبی دست پیدا می‌کنند. در همین راستا در گذشته شاهد عرضه نسخه L خودروی مرسدس بنز کلاس A در کشور چین بودیم.

بر اساس گزارشی جدید، مرسدس بنز قصد دارد خودروهای بیشتری را توسط شرکت AMG مورد بهینه‌سازی قرار دهد. با توجه به این موضوع، مرسدس بنز حداقل از دو نمونه AMG خودروی کلاس GLB رونمایی می‌کند. احتمال معرفی GLB 35 و GLB 45 از سوی این شرکت آلمانی وجود دارد.

انتظار می‌رود فروش خودروهای کلاس GLB شرکت مرسدس بنز از سه ماهه چهارم سال آینده میلادی در ایالات متحده آمریکا آغاز شود. در حال حاضر مرسدس بنز GLA با قیمت پایه 33,400 دلار و خودروی GLC با قیمت پایه 40,050 دلار در این کشور به فروش می‌رسد. به احتمال بسیار زیاد قیمت نمونه پایه مرسدس بنز GLB در محدوده 33,400 تا 40,050 دلار قرار می‌گیرد. گفته می‌شود این خودرو در مکزیک به تولید می‌رسد، در حال حاضر در این کشور محصولات کلاس A مرسدس بنز تولید می‌شوند.  8 آبان 1397
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری