جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
4 آبان 1397 ساعت 15:30
5 نظر

 

کدام خودروها در سال 2018 قابل اعتمادتر هستند؟

به تازگی لیستی از بهترین و بدترین خودروها در زمینه قابلیت اطمینان‌پذیری در سال 2018 منتشر شده است. در این مطلب به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

هر ساله در ماه اکتبر شاهد انتشار گزارشی از سوی Consumer Reports در رابطه با قابل اعتمادترین خودروها و همچین برندهای خودروسازی هستیم. در سال گذشته میلادی شاهد حکمرانی شرکت‌های لکسوس و تویوتا در این بخش از بازار بودیم. پس از این دو برند ژاپنی به ترتیب شرکت‌های کیا، آئودی، بی‌ام‌و، سوبارو، اینفینیتی، بیوک، هوندا و هیوندای به عنوان 10 برند برتر خودروسازی از نظر قابلیت اطمینان‌پذیری معرفی شدند.

امسال شاهد حضور برندهای جدید در این لیست هستیم که این موضوع به معنای آن است که برخی شرکت‌ها در این زمینه پسرفت داشته‌اند. Consumer Roprots علاوه بر 10 برند خودروسازی قابل اعتماد، 10 خودرو با قابلیت اطمینان‌پذیری بالا را نیز معرفی کرده است. خودروهای موجود در این لیست برای بسیاری از علاقه‌مندان به این صنعت تعجب‌برانگیز نیست.

بر اساس اعلام Consumer Reports، خودروهای زیر به ترتیب 10 خودرو با قابلیت اطمینان پذیری بالا را تشکیل می‌دهند:

1. لکسوس GX
2. تویوتا پریوس C
3. تویوتا پریوس پرایم
4. مزدا MX-5 میاتا
5. تویوتا کرولا
6. لکسوس NX
7. تویوتا پریوس
8. هوندا فیت
9. کیا سدونا
10. تویوتا هایلندر

همانطور که مشاهده می‌کنید شرکت‌های ژاپنی سهم بالایی در این لیست دارند، به گونه‌ای که تنها یک خودرو از کشور کره جنوبی در این لیست به چشم می‌خورد. در حقیقت شرکت‌های تویوتا و لکسوس مانند سال گذشته در این بخش حکمرانی می‌کنند. در این لیست شاهد حضور 3 مدل تویوتا پریوس هستیم که حکایت از قابلیت اطمینان‌پذیری بالای این محصول هیبریدی محبوب در بازار دارد.

علاوه بر قابل اعتمادترین خودروها، شاهد انتشار لیستی از خودروهای غیر قابل اعتماد نیز هستیم که امکان خراب شدن آن‌ها بالاست. لازم به ذکر است؛ خودروی 10 در این لیست بدترین محسوب می‌شود. لیست این خودروها به شرح زیر است:

1. هوندا اودیسی
2. فولکس واگن اطلس
3. بیوک Enclave
4. شورولت سیلورادو 2500 HD
5. کیا کادنزا
6. شورولت Traverse
7. هوندا Clarity
8. کادیلاک ATS
9. تسلا مدل X
10. رم 3500

علاوه بر خودروها، شاهد انتشار لیستی از قابل اعتمادترین برندها نیز هستیم. در ادامه این برندها را مشاهده می‌کنید:

1. لکسوس
2. تویوتا
3. مزدا
4. سوبارو
5. کیا
6. اینفینیتی
7. آئودی
8. بی‌ام‌و
9. مینی
10. هیوندای

برندهای ژاپنی در این لیست حضور چشمگیری دارند و تنها سه برند اروپایی بی‌ام‌و، مینی و آئودی در این لیست به چشم می‌خورند.مینی سال گذشته در لیست 10 برند با قابلیت اطمینان‌پذیری بالا حضور نداشت و حال توانسته در رتبه نهم این لیست قرار بگیرد.

مانند خودروها، Consumer Reports لیستی از غیر قابل اعتمادترین برندها را نیز منتشر کرده که به شرح زیر است:

1. لینکلن
2. دوج
3. جیپ
4. شورولت
5. کرایسلر
6. جمس
7. رم
8. تسلا
9. کادیلاک
10. ولوو

همانطور که مشاهده می‌کنید، شرکت‌های آمریکایی در این لیست حضور چشم‌گیری دارند. برخلاف سال گذشته، شرکت‌های بیوک و فورد در لیست 10 برند غیر قابل اعتماد حضور ندارند و نسبت به سال پیش چند پله صعود کرده‌اند!  4 آبان 1397
5 نظر
4.40
  10 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری